Nullkulu

Nullkulu

kuidas pohmellist lahti saada?

Kuidas Pohmellist Lahti Saada: Tõhusaid Nippe, Et Kiiresti Pohmellist Vabaneda

Pohmelli saamise võimalus on osa elustiilist, eriti kui armastate pidutseda. Kuid tuleme nüüd tõelusele lähemale: kas olete kunagi pidutsenud nii tugevalt, et järgmisel hommikul oli pea valus, iiveldus ja oksendamine, nõrkus ja pingul keha ning nutate end piinlikkusest ja kahetsusest? Kui teie vastus on jaatav, siis teate, mis on pohmell.

Pohmelus ei ole mitte ainult ebameeldiv seisund, vaid see võib ka takistada meie igapäevaseid kohustusi ja võtta meilt väärtuslikku aega. Seetõttu on esimene mõte, mis meil on pohmelli tekkimisel, kuidas me saaksime sellest võimalikult kiiresti lahti saada.

Ükski retsept ei taga 100% -list tõhusust, sest paljud inimesed reageerivad pohmelusele erinevalt. Kuid ärge muretsege, sest oleme kogunud 10 tõestatud nippi, mis võiks aidata teil kiiresti pohmellist lahti saada.

Joo palju vett või spordijooki

Üks parimaid võimalusi pohmelli leevendamiseks on hüdraatimine, sest pohmelliga kaasneb tugev vedeliku kadu. Kui joo rohke vett, aitavad rohkesti vedelikku kehasse juurde toomine vedelikukadu korvata ja hoiab sind hüdreeritud. Ka spordijookidesse on liigselt sattunud vett, samuti elektrolüüte, mis taastavad keha kiiremini. Seetõttu on hea mõte juua vähemalt üks 8-untsine klaasitäis vett või spordijooki iga alkohoolse joogi kohta ja paar klaasi vett või spordijoogi enne magamaminekut.

Söö midagi kerget ja tervislikku

Kuigi uni ja kohvi võivad aidata, peame meeles pidama, et meie keha ei suuda pohmellist vabanemiseks hakkama saada ainult vedeliku ja kofeiiniga. Kerge toit rohkete kiudainetega aitab tunda end hästi ja taastuda. Optimaalsed riisid on pruun riis, kaerahelbed ja jogurt.

Jogurt või hapupiim

Pärast alkoholi tarbimist saate mõneks ajaks magada. Kui ärkate ja tunnete end ikka halvasti, proovige süüa jogurtit või hapupiima. Kuna need sisaldavad antioksüdante, nagu kaltsium ja kaltsiumkarbonaat, suudavad jogurt või hapupiim eemaldada alkoholi jäägid ja taastada teie keha tasakaal.

Tuleb vältida ravimitest joobumist.

Tavaliselt hakkame võtma valuvaigisteid, mis on meie esimene reaktsioon pohmelusperioodil. Kuid suures annuses on valuvaigistitel ka oma tõsised kõrvaltoimed. Loomulikult on pohmelli sümptomite leevendamiseks mõningaid valuvaigistite tugevaid ja kiireid ravimeid. Kuid on oluline mõista, et selliste ravimite kasutamine võib olla ohtlik ja et parim ravivõimalus on puhkus ja hoolitsus.

Sünc Enne ja Pärast Binge-joomist

Söömine enne joomist võib vähendada kahju, mida alkohol võib põhjustada. Kuna rasketalkoholid võivad teie mao limaskesta kahjustada, aitab toit võimalikke kahjusid vähendada. Kui olete viimaseks ajaks armastanud alkoholist joobes, siis on huvitav teada, et alkohoolsete jookide tarvitamine koos hapukurkidega võib aidata leevendada tsingimürgituse sümptomeid. Kuigi see ei pruugi töötada kõigil, võib see olla suurepärane viis katsetamiseks.

Vältige intensiivset füüsilist tegevust

Ehkki treening on meie tervisele kasulik, võib see pohmelliperioodil kehale ainult kahjustada. Samal ajal on parem jätta rangetest trennidest ning samuti on mõte vältida päikese käes liiga kaua viibimist, mis võib mõjuda halvasti valule.

Magage piisavalt

Pärast liigse alkoholi tarbimist tunneme end sageli väsinuna ja nõrgana. Kuna alkohol ei võimalda piisavat puhkust, peate pärast poohmelust oma keha proovima taastada, saades hea une. Vee piisava tarbimise pärast on parim võimalus magada piisava arvu tundide jooksul pärast poohmelust ja hoida pikka aega tervist.

Aspiriin ja sidrunivesi

Kui teie pohmell on ikka jube, võib aspiriini võtmine koos vee ja sidrunimahlaga aidata. Vesi aitab ärajuhtimist kehalt ja sidrunimahl sisaldab looduslikke põletikuvastaseid aineid.

Leidke rahulik koht, kus puhata

Selle asemel, et pöörata oma tähelepanu igapäevasele segadusele, otsige vaikne koht, kus saate rahus olla ja taastuda. See võib olla teie voodi või diivan või isegi matkatee, kus saate olla oma kodus või õues. Sealt leitakse ka mõistetavalt rahulolu.

Koht, kuhu ilmselt puudub vajadus minna. Kuid mõnikord on parim viis taastumiseks lihtsalt päevitada ja lebotada. Võtke see aeg, et mõelda oma elule, keskenduda oma hingele ning lasta oma kehal taastuda.

Üldkokkuvõtteks: varasemaid kogemusi arvestades, tuleks meeles pidada, et kainestumine on oluline samm organismi erksuse ning sisemise jõu taastamisel. Hooletu suhtumine alkoholiga, liigne joomine võib kahjustada organismi ning vaimu. Seega, hoia end tervena ning hoia kontrolli oma elu üle!

Veel.