Nullkulu

Nullkulu

kuidas panna suhkrupilt tordile?

Kuidas Panna Suhkrupilt Tordile: Lihtsad ja Täpset Soovitused

Suhkrupidu on üks lihtsamaid ja ilusamaid viise tordi kaunistamiseks. Suhkrupildil on võimalik prinditud fotode sarnane kujutis, kuid see on omaerilisest suhkrukristallist. See suhkrukristall loob tordile midagi väga unikaalset. Kuid tundub, et paljud inimesed ei tea, kuidas seda kaunistust oma kodus teha. Selles artiklis räägime, kuidas saate oma tordile panna suhkrupildi.

Mida vajate?

Suhkrupildi loomiseks vajate mõnda erivarustust. Kõik need esemed peaks olema teie käsutuses, enne kui hakkate suhkrupilti tegema. Siin on teie loetelu:

– Suhkrupilt
– Suhkruvee lahus (saadaval supermarketites)
– Lamedad pintslid
– Klaas vett
– Küpsetuspaber
– Terav nuga
– Intervalltermomeeter

Kuidas alustada

Kuna suhkurpilt sisaldab suuri kujutisi, mis on kaetud suhkrulisandi kihiga, peate selle alguses õrna fikseerima. Selleks asetage suhkrupilt tahvlile või alusele ja valage peale suhkrvee lahus. See vedelik aitab suhkrupildi paberile kinni jäämiseks.

Suhkrupildi lõikamine

Enne kui alustate oma suhkrupildi kaunistamist, peate välja lõigama servad. Kujutiste servad ja kuju on isiklik eelistus, kuigi parem on, kui see on tehtud nii õigesti kui võimalik, et tagada parem tulemus.

Suhkrupildi kaunistamine

Nüüd on aeg kaunistada oma suhkrupilt. Pintsliga kasutage suhkrulahust ja asetage lahus aeglaselt suhkrupinnale. Kui see on tehtud, oodake, kuni suhkrupilt kuivab. Seejärel korrake etapit seni, kui olete valmis.

Suhkrupildi paigaldamine

Kui teie suhkrupilt on kuivanud, on aeg seda tordile paigaldada. Kõigepealt jälgige, milline mõõtmete sobib teie tordile. Seejärel paigutage suhkrupilt õrnalt tordi peale ning fikseerige see veidi tordi sisse, et see seal püsiks. Nüüd on teie tordil ilus suhkrupilt.

Lõpumõtted

Suhkrupildil on tohutu hulk võimalusi, kuid ka üksikasjaliku juhendi järgimisel võib see olla päris lihtne. Enamikule kodukokkadele tundub suhkrupildi tegemine esialgu hirmutav, kuid järgides meie juhiseid, saate tordile lisada suurepärase kaunistamise.

Lisaks sellele on suhkrupildi tegemine suurepärane kogemus, mida saate teha oma pere või sõpradega. Kui olete selle üks kord ära õppinud, on suhkrupildi loomine lapse mäng. Proovige oma järgmise tordikaunistamise ajal ära teha suhkrupilt. Sa oled üllatunud, kui hea see tundub!

Veel.