Nullkulu

Nullkulu

kuidas panna kasiinokeeld?

Kuidas panna kasiinokeeld

Kasiinotööstus on üks kiiremini kasvavaid tööstusharusid maailmas ning Eesti ei ole erand. Tänaseks päevaks on Eestis palju kasiinoid, mis pakuvad erinevaid hasartmänge. Kahjuks võib see mängimine viia mõnikord liigse hasardi tekkeni, mis võib põhjustada finantsraskusi ja muid terviseprobleeme. Seetõttu oleme loonud selle artikli, mis annab vastuse küsimusele, kuidas panna kasiinokeeld.

Mis on kasiinokeeld?

Kasiinokeeld on ametlik taotlus, millega palutakse oma sissemaksete ja hasartmängude mängimise võimalus kasiinodes Eestis tühistada. Sellel on ülioluline roll mängimiskäitumise reguleerimisel ja on suurepärane tööriist, et tagada, et vältida liigse mängimise võimalikku kahju.

Kuidas panna kasiinokeeld?

Keelamise taotlemiseks on kaks võimalust – läbi Politsei- ja Piirivalveameti esinduse või internetis Maksu- ja Tolliameti (MTA) veebisaidi kaudu.

Läbi PPA esinduse on kasiinokeelde võimalik kehtestada isiklikult. Lahti tuleks võtta PPA esindusse pöördumisega seotud juhendid. Peamiselt tuleb üles leida lähim PPA büroo ja sinna kohapeale minna. Te peaksite kaasas olema oma isikut tõendav dokument ja saama õigusliku nõustamise kasiinokeelu teemal. On väga oluline märkida, et kui kuupäev, millest alates kasiinokeeld on kehtestatud, on saabunud, ei saa taotlust tühistada ega muuta. See on väga oluline, sest see aitab tagada, et inimestele, kes on otsustanud keelata end kasiinos, ei antaks mingil moel võimalust oma otsust muuta.

Kasiinokeelu taotlemine on võimalik ka veebis Maksu- ja Tolliameti (MTA) lehel. Taotlemiseks peate looma oma MTA kontole sisse logides taotlemisvormi ja seejärel jälgima juhiseid. Online-süsteemi kasutamine on väga mugav, sest taotluse saab esitada kodust lahkumata, samal ajal kui isiklikult PPA büroos käivatega võib kaasneda alatundlikkust või keerukust selles osas, kuidas oma keelamist taotleda. Vaatamata sellele on väga oluline järgida täpselt samu juhiseid nagu PPA büroos käies.

Kui olete kasiinokeelu taotluse esitanud, saate alates kehtestamise kuupäevast automaatselt kõikidest Eestis asuvatest kasiinodest üldjuhul keelduda. Te peate siiski teadma, et võib-olla on mõned neist välismaiste üksuste kätes ja seetõttu pole garantii, et te ei saa virtuaalmaailmas mängimise võimalusega kokku puutuda.

Kas kehtestatud keeld on alati kehtiv?

Kui olete edukalt kehtestanud kasiinokeelu Eestis, on see tavaliselt kehtiv kaitsevahend, mis kestab püsivalt. Kuid kasiinokeeldu taotledes peate arvestama, et sellega kaasneb isiklik vastutus selle eest, et keeld kehtib. Seetõttu on väga oluline hoida kõigile teada antud kasiinokeelu kehtivuse kuupäeva ning veenduda, et keeld kehtib ja seda kohaldatakse kõigi Eesti-maa kasiinode kohta. Teisest küljest on ka kohustuste otsustamisel oluline mõelda oma otsusele ja jääda selle taga seisma, põhjusel, et üles ehitatud vääratus võib olla selles valdkonnas kaks korda keerukam.

Kokkuvõte

Kasiinokeskkond on koht, kus saate oma igapäevased mured hetketeks unustada. Kahjuks tekib see kerge hasart, mis võib põhjustada teid pikaajaliselt raskustesse jääda. Kasiinokeeld võimaldab võtta vastutust ja hoida ära võimalike suuremate probleemide tekkimine. Kui olete kasiinomängijana tõsiselt mures oma käitumise ja hasardi pärast, võib kasiinokeelu kehtestamine olla teie jaoks parim lahendus. Kasiinokeeldu saavad kehtestada privaatsusreeglite raames kõik Eesti kodanikud.

Veel.