Nullkulu

Nullkulu

kuidas pakkuda naisele naudingut?

Kuidas pakkuda naisele naudingut

Kas olete kunagi endalt küsinud, kuidas pakkuda oma partnerile rohkem naudingut, eriti juhul, kui tegemist on naisega? Sellises olukorras on väga oluline teada, mida naine soovib, vajab ja eelistab. Kuigi iga naine on erinev, on siiski mõned ühised asjad, mis naisi erutavad ja naudingu tippu viivad. Selles artiklis räägime sellest, kuidas pakkuda naisele naudingut ja teha tema kogemus eriliseks.

I. Eelmäng ja lähedus

Esmalt räägime eelmängust ja lähedusest. Enamik naisi nõuab eelnevat romantikat ja hellust, et end aeglaselt võtta. Kui mehed alustavad aktiivset lähedust nii kiiresti kui võimalik, siis naised vajavad tavaliselt rohkem aega, et valmistuda seksiks. Seega, kui soovite oma naisele pakkuda suuremat naudingut, peate veenduma, et teie eelmäng on piisavalt pikk ja et teate, kuidas teda hellitada.

II. Uued asjad proovida

Kui olete oma naisega olnud pikka aega koos, on mõnikord vajalik katsetada uusi asju, et hoida oma seksuaalelu värskena ja põnevana. Naine võib tunda igavust, kui käitute samamoodi nagu alati. Seetõttu peab mees leidma viise, kuidas luua uusi kogemusi, mis aitavad naisel jõuda uutele kõrgustele. Näiteks võiksite proovida katsetada uusi asendeid, mänge ja rolle. Kuid ärge unustage, et peate ka vestluse ajal oma naisega nõu pidama, et teada saada, mida ta eelistab.

III. Vahekorra kestvus

Esimene asi, mida tuleb märkida, on see, et vahekord peaks kestma piisavalt kaua, et naised saaksid piisavalt naudingut. Kui staadium läheb peatseks, ei ole naine tavaliselt piisavalt ärritunud, et saavutada kliimaks. Seetõttu peate tagama, et teil oleks selleks piisavalt aega. Kuid samal ajal ei tohiks vahekord liiga pikaks venida, sest naisel pole alati vajadust pärast pikka aega seksida.

IV. Kliitori stimuleerimine

Kliitori stimuleerimine on naise jaoks seksuaalse naudingu oluline osa. Enamik naisi saavutab kliimaksi ainult kliitori stimuleerimisega. Peate veenduma, et teete oma naisele piisavalt stimulatsiooni, et ta jõuaks kliimaksile. Kuid samal ajal peate olema ettevaatlik, sest klitoris võib olla ülitundlik ja liiga tugev stimuleerimine võib olla valulik.

V. Suulist seksi

Suuline seksi on suurepärane viis naistele naudingu pakkumiseks. See võib olla naise jaoks eriti meeldiv, kui ta ei saa vahekorra ajal kliitori stimuleerimist. Parim viis oma naisele meeldivate suuliste üllatuste pakkumiseks on küsida temalt, mida ta eelistab. See annab teile sobiva aluse tegevusteks ja tagab, et te ei tee midagi, mis võiks talle vastikus põhjustada.

VI. Rollimäng

Naisele meeldib mängida rollimänge ja see pakub talle palju naudingut. Mees saab olla naine, keda naine armastab, või naine saab olla mees. Mängige oma mängu, aga ärge ületage piire, ärge kunagi tehke midagi, mis naisele ebamugavust tekitaks.

VII. Eksperimenteerimine koos seksi mänguasjadega

Seksi mänguasjad on imeline viis seksuaalse rahulolu saavutamiseks. Mees võib kasutada vibraatorit või dildo, et naise kliitorit hästi stimuleerida. Tehke ennem kindlaks et naisel pole selle vastu mingisugust vastumeelsust. Mida paremini mänguasjad valitud, seda parem naine tunneb end kasutatava moodustega.

VIII. Pingete leevendamine

Mõnikord võib naistelt puududa seksuaalne soov, kui tal on palju stressi. Mehe ülesanne on teda rahustada ja turvalisuse tunnet tagada. Näiteks võib ta talle teha lõõgastava massaaži, rääkida temaga rahulikult või puhata koos. Tähtis on naist kuulata ja tema muredest aru saada, kui nad temaga jagavad. Pinged vähendades on võimalik saavutada ka kõrgemat rahuldust.

Kokkuvõtteks, kuidas pakkuda naisele naudingut võib üsna olla keeruline, keerukas ja koosneb erinevatest osadest. Pidage meeles, et iga naine on erinev ja seda, mis ühele naisele meeldib, ei pruugi meeldida teisele. Katsetage, küsige ja suhelge oma partneriga ja peate kindlasti leidma viise, kuidas oma partnerile rohkem naudingut valmistada. Seda sõltumata sellest, kas olete olnud koos just äsja või olete olnud juba pikka aega koos.