Nullkulu

Nullkulu

kuidas meikida?

Kuidas Meikida: Soodsad Nipid, Kuidas Teha Professionaalset Meiki Kodus

Kas oled valmis avastama kuidas meikida nagu professionaal? Selles artiklis püüan oma teadmisi jagada ja aidata sul võimalikult palju!

Oma kogemuse baasil olen õppinud, et meigi tegemine ei pea olema keeruline. Siiski, mõnikord nõuab see natukene harjutamist ja õigeid tööriistu. Olen kogunud palju kasulikke näpunäiteid, mida olen aastate jooksul õppinud, et aidata sind meigikunsti maailmas.

Kasulikud meiginipid

Enne kui alustame, on oluline mõista paar baaskontseptsiooni. Siin on mõned selle artikli peamised teemad, mida käsitleme:

– Olivia Cribbs

Tee oma nahahooldus enne meigi tegemist

Enne kui alustad meigi tegemise protsessiga, on oluline hoolitseda oma nahahoolduse eest. See hõlmab puhastust, koorimist ja niisutamist. Kui sul on rasune nahk, siis soovitame kasutada spetsiaalset näopesugeeli ning kuivema naha puhul kasutada rikkalikumat niisutavat kreemi. Kui sa ei hoolitse oma naha eest, siis võib kogu meikimine välja näha ebatasane ja ebaprofessionaalne.

2.Vali õiged tooted

Kõigepealt pead otsustama, millist tüüpi meiki tahad kasutada. Näiteks kas sa tahad kasutada vedelat või pulber meiki? Üldiselt soovitan kasutada vedelat meiki, kuna need on kergemad ja jätavad tunduvalt loomulikuma mulje. Pulbrilist meiki kasuta vaid siis, kui sinu nahk on väga õline.

Siin on mõned tooted, mida sa kindlasti vajad:

– Meikialus. See aitab meigil kauem püsida ja jääda sinu näole.
– Peitekreem. See on eriti kasulik puuduste varjamisel.
– Siidise tekstuuriga põsepuna. Põsepuna lisab sinu näole värvi ja annab sulle värske välimuse.
– Lahtine puuder. Puuder aitab meigil püsida ning muudab meigi täielikuks.
– Huulepulk. Huuled jäävad nii kaunilt esile, kas soovid neid siis rõhutada heledate toonidega või palju värvi lisada.

Tööriistad

Õiged tööriistad muudavad meigi pealekandmise palju lihtsamaks. Siin on mõned näited sellest, mida sul kindlasti vaja läheb:

– Pintslid. Meigi pintslid aitavad sul meiki täpsemini panna. Võid valida nii looduslike kui ka sinteetiliste harjaste vahel.
– Meigikäsn. See on eriti kasulik peitekreemi või jumestuskreemide jaoks. Kui sul on rasune nahk, siis kasuta spetsiaalset käsn avõimalikult kuivatatult näole kandes.
– Ripsmekoolutaja. Annab silmadele kauni kaare ja meigib nii ülemised kui ka alumised ripsmed.

Jälgi professionaalsete meigikunstnike nippe

Paljud professionaalsed meigikunstnikud kasutavad kindlat meetodit, mis tagab meigi täieliku ja võimalikult loomuliku tulemuse. Selle meetodi järgi tuleks meik kanda näole “kolmnurga” kujul, alustades nina keskelt ja liikudes üle põskede lõuale. Selle meetodi abil meikk jääb naturaalselt laiali näol.

Ära unusta kulme

Kulmud on tõesti eriti oluline osa sinu näost – need võivad muuta sinu välimuse palju väljendusrikkamaks. Enne meigi tegemist kammi kulme spetsiaalse vahendiga – see aitab kaasa sellele, et kulmud jooksid õiges suunas. Kasutades kulmuvärvi täida kulmude vahed ja tõmba kulmukaare lõpus spetsiaalse pliiatsiga.

Tööta järjekindlalt

Kui oled proovinud erinevaid tooteid ja näed nüüd välja seltskonna peo staar, siis ära unusta, et iga meik vajab aega. Töödelda iga osa järjepidevalt, et tulemus oleks täielik. Kui kiirustad, võib see viia ebaühtlase tulemuseni ja meik võib hakata laiali vajuma või kooruma.

Kokkuvõte

Meikimine võib tunduda keeruline ja raske, kuid kahe kuni kolme katsega saad sa juba hästi aru, milline meik sulle tõeliselt sobib. Kui sul on probleem, et meigiga õigeid valikuid teha, siis pea meeles see artikkel ja alusta järk-järgult enda seemselt sobivate toodete ja meetodite leidmist.

Kokkuvõtteks veel mõned näpunäited, mida peaksid meeles pidama

– Alati proovige värve enne ostmist
– Kasuta vedelat meik kreemi asemel
– Pintslid aitavad meiki täpsemalt paigutada
– Ole järjepidev ja tööta järjestikku
– Ära unusta kulme

Lõpuks sooviksin öelda, et piltide vaatamine internetis on väga suureks abiks, kuid lõpliku otsuse tegemine just enda peal on väga oluline. Kui teed hästi, muutub se eest tasumine märkamatuks.

Head meikimist!

Veel.