Nullkulu

Nullkulu

kuidas mehele mõnu teha?

Kuidas Mehele Mõnu Teha: Üksikasjalik Käsiraamat

Kõik tüdrukud tahavad oma partnerile õnne ja rõõmu pakkuda. Kuid mõnikord võib see olla väljakutse, eriti kui mees on natuke reserveeritud või kui tunned, et võiksite oma oskusi täiustada. Aga ärge muretsege! Selles artiklis jagame teiega nii teoreetilisi kui ka praktilisi näpunäiteid, mis panevad teid oma mehele tõesti tundma andma. Alustame!

Kõnehääl: Kasutage oma suuvärki!
Kui tegemist on mehe meelitamisega, siis pole midagi paremat kui hea suhtlus. Mis tahes teemat saate lahti kiskuda, hoolitsedes sealjuures, et teie väljendused oleksid piisavalt vabad. Kindlasti mitte “jutt segi ajada”. Rääkige oma partneriga kõigest ja avatult ning te näete peagi, kuidas tema keha reageerib.

Esmamulje
Esimene mulje jääb alati meelde, nii et ärge unustage, kui oluline on hea kehahoiak. Oma partneriga kohtudes tervitage teda sõbralikult ja näidake oma kehaga, et ta on teile tähtis. Oluline on, et te oleksite mugavad ja rahulikud, ning et teie kehakeel oleks avatud.

Alustage aeglaselt
Kui teie partner on teid juba tähelepanuga ära kuulanud, siis alustage aeglaselt eelsoojendusega. Kallistage, suudelge ja katsuge tema keha kergelt puudutada. Pöörake tähelepanu tema kaelale, kõrvadele ja seljale. Pidage meeles, et aeglane ja järk-järguline lähenemine võib olla eriti tõhus.

Suudlused
Suudlemine on oluline osa mehele mõnusa tunde andmisest. Leidke viise, kuidas oma suudluseid huvitavaks teha. Näiteks muutke suudluse teemat, leidke erinevaid asukohti ja vahetage suudlusi erinevate rütmidega. Kui olete juba valmis suudlema, siis teadke, kuidas oma kehahoiakut muutes ja oma käsi liigutades oma partnerit ergutada.

Massaaž
Kui soovite oma mehele absoluutselt lõõgastava tunde pakkuda, on massaaž parim valik. Kindlasti õppige ära, kuidas lihaseid tõhusalt masseerida. Alustage tema seljast ja liikuge järk-järgult allapoole. Ärge unustage neidkülgi, kroonlehti ja teisi intiimseid kohti, mida saate hellitavalt masseerida.

Mitmekesisus
Erinevad asjad toimivad erinevatele inimestele. Seega, ärge raskendage end ainulaadsete Ideede väljamõtlemisega, et oma meest rõõmu pakkuda. Ainus väljapääs, mis võib anda teile parima tunde on proovida uusi asju. Seega rääkige oma partneriga väljamaa reisidest, erinevatest toitudest jms.

Keskenduge intiimsusele
Kui olete oma partneriga meelelahutust pakkunud, siis on aeg asuda tegevusse! Keskenduge intiimsusele ja leidke erinevad võimalused, kuidas oma partnerit ergutada. See võib tähendada erinevaid suudlusi, kehaga tegelemist, hellitavat pilku, ja mida iganes teie süda soovib.

Särts
Särts on väga oluline osa volüümilisest voodielust! Särtsu saamiseks proovige alati midagi uut – see võib olla riietevahetus või proovige seksida teises kohas. Ärge unustage kõike ette planeerimast – sageli võib hetkelisi spontaanseid otsuseid pidada kõige meeleolukamateks.

Hingamine
Kui tahate oma partneri aju hästi õigesti stimuleerida, siis proovige katsetada erinevaid hingamisvõtteid. Need võivad aidata teie kehal ja meelel lõõgastuda ja annab võimaluse tekkida tugevamatele tunnetele.

Ohjad
Enese tundmine ja ohjamine on väga oluline, kui tegemist on mehele rahulolu andmisega. Pidage meeles, et teie mees armastab teda rohkem, kui te ennast armastate. Seega veenduge, et teil oleks vaba valik avatud erinevate haigusjuhtumite vastu. Kui saate aru, mida ta teeb ja miks ta seda teeb, siis võib ta teile avada erinevad võimalused.

Lõpetuseks, loodame, et see artikkel aitas teil mõista, kuidas mehele erinevaid naudinguid pakkuda. Mõelge alati sellele, mis teile endale meeldib ja proovige seda kasutada oma mehele rõõmu tekitamiseks. Kõik mehed on erinevad, nii et selleks, et teda paremini tundma õppida, leidke oma partneriga kiirelt võtmesõnad ja tähendused. Kui teie partner tunneb end teiega hästi, siis saate kindlasti suurepärast kogemust voodis või elus üldiselt. Nii et õppige, kasutage kõiki meetodeid, mida teate, ja ärge unustage naudinguid!