Nullkulu

Nullkulu

kuidas meest erutada?

Kuidas meest erutada: Olulised nõuanded intimsema elu jaoks

Meeste erutamine võib olla keeruline, kuid tõhusate nippide abil saate muuta selle lihtsaks. Pole kahtlust, et igasugused eelaimused ja müüdid on paljudel naistel peas keerelnud, kuid see võib vähendada teie enesekindlust. Siin on mõned kasulikud nõuanded, mida tuleks kaasata oma armuelustiili, miks mitte proovida midagi uut?

Suhtle

Suhtlus on võtmetähtsusega igas suhtes, sh ka intiimses. Kõige paremini mõistame teineteist, kui me istume maha ja räägime asjadest, mis meile meeldivad ja mis mitte. Alustage selles suunas ja küsige partnerilt, kuidas talle meeldib, et teda erutatakse. Teile võivad tunduda asjad teatud viisil ilmselged, kuid tõenäoliselt on teie partneril oma eelistused ja krdtumused, mida tuleks arvestada.

Keskkond loeb

Õhkkond, kus te armatsete, mängib olulist rolli naudingute osas. Pöörake tähelepanu kirglikule muusikale, võta aega romantiline õhtusöök, lõhnade valik ja atmosfäär, et luua õige atmosfäär, mis aitab kaasa meheliku iseloomu esiletulekule.

Esmamuljed on olulised

Esimene mulje jääb. Hoidke hõrgutavat parfüümi, kandke ilusaid seksikaid rõivaid, kasutage erinevaid väljendusi, muutes kohe meeleolu seksikaks. Need esmamuljed on olulised, kuna esimene asi, mis teie partneri tähelepanu saab, jääb tema mõtetesse.

Uuendused loevad

Mitmekesisus on elu vürts. Oluline on olla loov ja teha asju, mis on uued ja huvitavad. Nii saab esile tuua partneri kujutlusvõime ja lõputud komplimendid võivad väga kiiresti muutuda rutiinseks. Proovige seksuaalset rollimängu või kasutage erinevaid poose.

Suuline erutus

Suu on paljude meeste jaoks üks tundlikemaid kohti ja suuline erutus võib olla väga nauditav. Hingake õhusse sooja õhku ja suudlege kaela, õlgu ja muid tundlikumaid kehapiirkondi. Kasutage oma keelt, et hellitada tema keha.

Eesmärgi poole

Kulutage aega, et välja selgitada, mis teie partnerile tegelikult meeldib. Proovige oma erutusprotseduure ja tehnikaid temaga koos ja olge ettevaatlik, et mitte teha liiga palju ilma luba küsimata. Proovige sünkroniseerida oma rütmid ja liigutused tema liigutustega koos, et suurendada naudingut ja saavutada soovitud tulemused.

Kehakeel

Kehakeel ja silmside võivad olla samuti väga erutavad. Hoidke silma peal oma keeltele ja katsuge mitte liiga närviliseks minna, see võib väljendada ärevust ja lahutada teie partneri huvid. Ole kindel ja enesekindel, kuna see paneb teie partneri end turvaliselt tundma ja suurendab intiimsust.

Rollivahetus

Kujutage ette, et olete teises rollis ja kohandate oma käitumist nii, nagu peaksite seda teatud rollis. See annab teile märkimisväärse väljakutse, lisaks suurendab seksuaalsust ja orgasmide arvu.

Tehke seda regulaarselt

Mida sagedamini seda tehakse, seda rohkem on sellel mõju. Kui olete alustanud uut meetodit, siis ärge kasutage seda korra ja jäta see maha. Püüdke seda regulaarselt ja vabatahtlikult välja panna, nii et sellel oleks mõju. Saate valida sobiva ajakava lähtudes oma ajaraamatust.

Kokkuvõte

Oluline on meeles pidada, et iga mees on erinev ja kujutleda oma erootilisi soove, nii et neid meetodeid tuleks kasutada ainult juhul, kui teie partner on valmis. Pidage meeles, et intiimsus on nauditav, kuid ka lugupidav kahest osapoolest, kes mõistavad täielikult, mis meeldib ja mis ei. Proovige uusi asju, proovige uusi tehnikaid ja nautige endale meeldivat kogemust.