Nullkulu

Nullkulu

kuidas märkida lhv aktsiaid?

“Kuidas märkida LHV aktsiaid”

LHV pank on üks Eesti tugevamaid finantsasutusi. See panka on ka võimalik investeerida aktsiaid. Kuid kui soovite investeerida LHV aktsiatesse, peate teadma, kuidas märkida LHV aktsiaid. Selles artiklis räägime üksikasjalikult sellest, kuidas seda märkimist teha.

Tehinguplatvorm
Esiteks, peate teadma, millise platvormi kaudu soovite LHV aktsiaid osta. LHV-s on kaks peamist võimalust: internetipank ja investeerimisplatvormi, mis kannab nime LHV trader. Kuna LHV trader on spetsialiseerunud investeerimisele, võib olla atraktiivsem valik, kui soovite investeerida sageli või suuremaid summasid. Samal ajal on internetipank lihtsam valik juhuks, kui soovite teha hilisemaid väiksemaid tehinguid.

Investeerimismeetod:
Nüüd tead, millisesse platvormi soovid investeerida, peate valima, millist investeerimismeetodit soovite kasutada. LHV aktsiaid on võimalik osta kahte moodi: tavaline ostmine ja aktsiate märkimine. Tavalisel ostmisel ostad lihtsalt aktsiaid kõigest selle väärtuse eest, mis nad on hetkel väärt. Aktsiate märkimine on omamoodi valik, kus sa ostad aktsiaid teatud hinnaga.

Aktsia hind
Kui valid aktsiate märkimise meetodi, peate teadma ka aktsia hind mitte ainult praegusel hetkel vaid ka tulevikus. Selleks peate analüüsima LHV finantsaruandeid ja teostama süvaanalüüse. Pidage kindlasti silmas praegust turuolukorda, sest see mõjutab ka aktsiate hinda.

Unustage plaanid
Aktsiate märkimisel peab olema kindlaks tehtud, kas soovid osta pikaajalist positsiooni või lühiajalist positsiooni. Kui ostate pikaajalist positsiooni, näiteks kolm kuni viis aastat, peate märkima oma aktsiaid, kuna see võimaldab teil oodata kuni hinda tõusevad. Kuid kui otsite lühiajalist positsiooni, siis on märkimine keerulisem. Lühiajalises positsioonis on parem osta aktsiaid tavapärasel viisil, sest teil on võimalus müüa aktsiad kohe, kui hinnad tõusevad.

Lõppsõna
Loodan, et olete saanud piisavaid teadmisi sellest, kuidas märkida LHV aktsiaid. Peate hoolikalt mõtlema, millist meetodit ja millise hinnaga aktsiaid tahate osta. Lisaks peaksite teadma ka seda, millist plaani järgite, kas otsite lühiajalist või pikaajalist positsiooni. Kuid pidage meeles, et investeerimine on riski mängimine, seega tehke kõik oma otsused läbi mõeldult.