Nullkulu

Nullkulu

kuidas ma maailma tulin?

Kuidas ma maailma tulin

Tere kõigile,
Ma olen siin, et rääkida teile oma lugu – lugu sellest, kuidas ma maailma tulin. See on lugu minu elust, minu rõõmudest ja raskustest, kuid ka lugu armastusest ja pühendumusest.

Olen sündinud Eestis, armastavas perekonnas, kus mind ja minu õde õpetati hindama kõike, mis meie ümber oli. Kasvasime üles metsade ja järvede vahel, nautides looduse ilu ja rahu.

Kooli ajal olin keskmine õpilane, kuid ma armastasin õppimist ja uute asjade avastamist. Minu unistus oli alati reisida maailmas ringi ja kogeda erinevaid kultuure.

Pärast keskkooli lõpetamist otsustasin minna ülikooli õppima ärijuhtimist, sest olin alati leidnud, et ettevõtlus on huvitav valdkond. Tundsin, et see valdkond annaks mulle tööalaseid võimalusi ja tooks mind lähemale unistusele rännata maailmas ringi.

Ülikooli ajal õppisin, et kasu saamiseks peame olema valmis panustama. Pühendasin palju aega õppimisele ja praktikale, sest tahtsin saada heaks juhiks ja teha oma tööd tõhusalt.

Pärast ülikooli lõpetamist leidsin tööd rahvusvahelises ettevõttes, mis aitas mind veelgi lähemale minu unistusele. Sain rännata üle maailma ja õppida erinevaid kultuure. Hakkasin hindama veelgi enam inimeste erinevusi ja seda, kuidas nad oma ärisuhteid loovad.

Kõik tundus sujuvat oma rada mööda kuni päevani, mil kolleeg ütles mulle, et tema õde on raskelt haige. Ma ei saanud seda uskuda. Mulle meenusid kõik need korduvad vestlused, kus arvatakse, et raha on ainus asi, mille peale mõelda, et peame seda teenima. Kuid ma mõistsin, et tervis on see, mida ei saa raha eest osta.

OLIN PRAEGU eneseleidmise hetkel. Saabus tähtis valik, kas ma pühendun oma tööle, või astun sammu tagasi ning vaadan endasse. Olin otsustanud valida teise tee ning jätkata oma reeglit – süveneda ja leida end ise ning jagada oma müüti teistega, kes võivad seda vajada. Olles iseenda müüdi omanik, nägin ma paika, mida kõik ettevõtjad julgevad kirjeldada: nägemus. Nägemuse tegemine pole keeruline, kuid kaasaegses maailmas nihkub see nii tormakalt, et see muutub liiga tugevaks ja kättesaamatuks. Aga selle olemasolu on täiesti võimalik.

Tegin endale selgeks, kuidas tahaksin oma elu jätkata, kuhu tahaksin oma elu juhtida. Selle uue võimsa arusaamise alusel liikusin oma eluga hingamise, sügava mõtte ning pühendumise tähelepaneliku kindlusega.
Täna juhin ma ise oma äri, mis on spetsialiseerunud veebi- ja turundusstrateegiatele, lisaks aitan ma oma kogemuste põhjal teisi ettevõtjaid saavutada edu.

Ma tõesti usun, et kõigil meist on rajad, mida võime valida oma elus. Me saame ise valida, kas mööda neid rännata või mitte, ja seda, kuidas oma elu elada. Unistan, et keegi, kes on mu lugu lugenud, leiab sellest julgust, et astuda samme nende valitud rada mööda – oli see siis suur või väike.

Võttes arvesse päeva inimesed, kes lähevad minu seista, on õnnestunud mul oma visioon rahuldust teha. Ma armastan oma tööd ja suhtlen klientidega, aidates neil tõelist edu saavutada. Minu unistus on saanud tõelisuseks ja ma olen tänulik kõigile, kes mulle selle unistuse täitmiseks aitasid.

Selle looga lõpetuseks tahan öelda, et elus pole eesmärki, mis on võimatu saavutada. Armasta ennast ja oma unistusi. Tee seda, millesse sa tõeliselt usud ja edul pole muud valikut, kui sind jälgida. Sina oled oma unistuste loomine ning sina oled unistuste täitmine.