Nullkulu

Nullkulu

kuidas lapsed seksivad?

Kuidas Lapsed Seksivad: Vanemate Käsitlemise Võimalused

Seksuaaltervise ja teatud seotud probleemide teadlikkus on viimastel aastatel kasvanud. Need probleemid võivad puudutada ka nooremat põlvkonda, kellele ei taha veel vaieldamatult rääkida seksi olulisusest ega ka seksuaalsete suhete ulatusest. Siiski on tõsi, et järjest rohkem noori otsib ise vastuseid oma küsimustele internetist.

Arvestades asjakohase teabe olemasolu olulisust, arutleme selle artikli raames teemal, kuidas lapsed seksivad. Käsitlen probleemi, kuidas saaksid vanemad astuda samme oma laste seksuaalse integreerimise toetamiseks ja oluliste valikute tegemiseks selles vallas. Seda kõike koos selgitusega, kuidas käsitleda ja hinnata erinevaid aspekte.

Vanemaid Kasvatamisel Tähtsustatakse Tavaliselt Kõige Olulisemat:
Suhteid (teiste inimestega), ohutust (füüsilist, psühholoogilist) ja positiivset enesehinnangut (eelkõige tunnustus).

Vanemate Eesmärk On Luua Usalduslik Suhtekorraldus Lastega
Usalduslike ja avatud suhete loomine on suurepärane alus, et aidata oma lastel kasvada ja õppida. Toetades oma laste enesehinnangut ja julgustades neid ennast väärtustama, saate aidata neil mõista, mis neile tõesti oluline on.

Kuna teie lapsed hakkavad jõudma puberteedi ikka, on tähtis, et saaksid rääkida sellest, kuidas nad end tunnevad ning mis mõjutab nende tervist ja heaolu. Teisisõnu, tuleb luua tingimused, mis võimaldaks noortel ennast usaldatuna tunda.

Millal Alustada, Kuidas Jätkata
Ärge oodake, kuni teie laps hakkab teismelistega sõpradega koolist koju jõudes kõnesid rääkima. Rääkimine ja seksuaalhariduse andmine peaks olema järjepidev protsess, mis toetab teie last tervikkasvamisel ning tagab tema hooldamise terviseprobleemide tekkel.

Pidage meeles, et seksuaalset haridust peaks andma pidevalt alates lapse varajasest east. Seejuures peate arvestama laste erinevate arenguetappidega.

Lisaks suhtele lastega on oluline ka natuke seksi abistava materjali saamine. On mitu usaldusväärset allikat, mida saate kasutada, et leida õiget teavet seksuaalhariduse kohta oma lapse kasvatamisel.

Kui te otsustate seksi- või sugulustööks taolised materjalid osta, proovige valida võimalikult kaasaegsed allikad, mis annavad kõige asjakohasemat tuge noorte seksuaalsesse küpsusse jõudmisel.
Kui te ei ole jõudnud otsustada selle kasuks, kas osta juurde kvaliteetseid kondoomid, siis võite leida ka veebis vastavad allikad.

Materjalide kasutamise korral pidage meeles, et pidage alati silmas, et lapsele on oluline tagada kõikide vajalikele teadmiste omandamine. Suguhaigused, raseduse- või sugueluohutus on kõik olulised teemad, mis masti.

Vältige “Kriminaaluudiste” Allikatest Ostetud Materjale @
Kuna oli kõrvalnähud seksikatest lugudest ja statistikast, mis meie teele satuvad, siis võime neid lugeda lõbustuslikult, kuid nii ei tohiks teha. Peaksime vältima uudistes portaale ja interneti allikaid, kus on tavaliselt kirjas selle kohta, mida lapsed seksist arvavad, kuna need allikad ei pruugi teid piisavalt tõhusalt varustada.

Selle asemel, et lugeda omavahel vastandatavaid arvamusi, külastage parem professionaalselt turvatud veebilehti, kus leidub vastavat materjali või külastage nõustajatega töötavate inimeste blogisid, kes teile sobivat nõu annavad.

Luban, et kui võtate oma vanemliku rolli tõsiselt, aitab see teie lastel jõuda tervemate valikute langetamiseni leitud informatsiooni raames. Pea meeles, et teie roll lapse kasvatamisel ja kujundamisel, on midagi, mida nad kunagi ei unusta. Ole nende jaoks olemas. Ole tugev. Ole abistav. Ja kõige olulisem, ole ainulaadne neid mõjutav partner.

Veel.