Nullkulu

Nullkulu

kuidas küpsetada saslõkki ahjus?

Kuidas küpsetada saslõkki ahjus

Saslõki ahjus küpsetamine on täiuslik viis nautida liha pehmust, mahlakust ja rikkalikku maitset. Kuidas aga saavutada selline täiuslikkus? Meie juhendi abil avastate kõik vajalikud küpsetamisnipid, mida peate teadma selle lihtsa, kuid maitsva roa valmistamiseks.

Koguge kokku kõik vajalikud koostisosad.

Enne alustamist veenduge, et teil on kõik, mida vajate. Sasslõki valmistamiseks peate koguma järgmisi koostisosi:

– 1 kg sea lihaselga
– sool
– 2 spl jahvatatud musta pipart
– 1 spl jahvatatud ingverit
– 1 spl jahvatatud koriandrit
– 1 spl jahvatatud kaneeli
– 1 spl kuivatatud peterselli
– 1 tassi fariinsuhkrut
– 1 tass sojakastet
– 1 tass punast veini
– 5 küüslauguküünt
– 2 sibulat

Valmistage ette saslõki.

Alustage liha ettevalmistamisest, lõigates selle umbes 2,5 cm laiusteks viiludeks. Pärast seda asetage liha suurde kausi koos kõigi vürtsidega. Segage kõik koostisosad hoolikalt kuni tekib saslõki marineering. Kui marineering on valmis, asetage liha koos marinadiga kilekotti ja laske sel üleöö külmkapis seista.

Kuumutage ahi ette.

Kui olete valmistanud saslõki, lülitage ahi sisse ja alustage selle eelkuumutamist temperatuuril 150 kraadi.

Valmistage sibulad ja küüslaugud.

Enne saslõki ahjus küpsetamist peate valmistama sibulad ja küüslaugud, et lisada roale veelgi intensiivsem maitse. Alustage sellest, et koorite ja tükeldate küüslauguküüned, samal ajal kui sibulad lõigatakse neljaks tükiks.

Lao saslõki küpsetamiseks.

Pärast eelkuumutamist saate küpsetusplaadile asetada saslõki koos sibulate ja küüslauguga. Vajadusel võite kasutada ka lahtist rõngastuste süsteemi, mida saate lokse hõlpsasti ümber pöörata. Nüüd on valmis asetada saslõkid ahju küpsema!

Küpsetamine.

Küpseta saslõki ahjus temperatuuril 150 kraadi 2-3 tundi, kuni liha on valmis ja pehme ning naha pind on uhkete pruunikeste joonte ja mustritega kaetud.

Serveerige roog ja nautige!

Saslõki ahjus küpsetamine on täiuslik viis nautida pehmet ja maitsvat liharooga. Lisaks sibulatele ja küüslaugule saate selle serveerida ka keedetud kartulite, rohelise salati, värske leiva ja punase veini või õllega.

Kokkuvõttes võime öelda, et saslõki ahjus küpsetamine on lihtne, kuid mitmekülgne roog, mis pakub rikkalikku maitset ja toitainet. Kõigi nende nõuannete ja trikkide abil on teil kindlasti edu selle valmistamisel. Proovige seda ise valmistada ja jagage kindlasti oma muljeid selle imelise toiduga!