Nullkulu

Nullkulu

kuidas krohvida?

Kuidas krohvida?
Krohvimine on põrandate ja seinte viimistlemine, mis tavaliselt katab betoonpindu ja muud materjali. Krohvimine võib olla keeruline ja aeganõudev töö, kuid korralikult tehes võib see tulemustega rahuldada.

Krohvimistööde ettevalmistamine
Krohvimine nõuab korralikku ettevalmistustööd, kuigi see ei pruugi olla keeruline. Veenduge, et pinnad oleksid puhtad, kuivad ja õõnsused oleksid täidetud. Krohvimiseks vajate te ka kõiki tööriistu ning tarvikuid nagu krohvimissegud, krohvikuivatid, kummikindad ja kaitseprillid.

Pinna ettevalmistus
Kuivatage pind, mida kavatsete krohvida, ja valmistage ette krohvimisside. Krohvimisside abil saate pinda siledaks teha. Kandke siis tavalist müüritise krohvi või sarrus krohvi kogu alale nagu soovite. Järgnevalt tuleb lasta krohvikuivatitel pinnal kuivada ja kõveneda. Selleks võib kuluda aega umbes 24-48 tundi. Vajadusel saate tulevase krohvikihi pealekandmise ajal kasutada sisuliselt erinevaid segusid, et anda fassaadile parem isolatsioon.

Krohvimise alustamine
Kui krohvvmissegud on valmis, alustage krohvimist protsessi. Esmalt eemaldage piirkond, kus krohvimine toimub, kõik tööriistadele takistav sisu. Seejärel tuleb kogu pind niisutada, et krohv ikkagi lihtsalt normaalselt kinni jääks. Järgmisena kandke seinale tugevad krohvialused võrgud, et tagada krohvikihtide stabiilsus. Kandke krohvikihtidele sama tihedalt ja võrdselt ühtlane kiht. Krohvikihtide vahed peavad olema suured, et kogu krohvv struktuur ei muutuks liialt raskelt. Krohvi kihtide vahel võite ka kasutada horisontaalseid metallosasid, kui soovite ennetada lõhede teket või üldist krohvvikihtide lahtitulemist.

Krohvi viimistlemine
Kui krohvikiht on valmis, peate selle viimistlema. Selleks kasutage krohvlaua, kurdmaiku või vastavat konksu. Sileda krohvipinna loomiseks tuleb liigutada krohvlaua otste ja selja vahel ja pläksutada lapiku küljega krohvi isegi valgemaks. Seejärel tuleb kogu seinapind katta spetsiaalse krohviseguga, mida rakendatakse kergelt. Kui tahate fassaadile anda korraliku välimuse, võib jällegi tulevikus kasutada dekoratiivelemente.

Krohvimistööde lõpetamine
Lase krohvikuivatitel pinnal kuivada vähemalt 24–48 tundi. Lõpuks saate krohvitööd viimistleda. Töödeldud pindade üle saab lihvida kergelt ja vajadusel võite veel kord valida sobiva pinnavärvi.

Kokkuvõtvalt

Proper krohvimine nõuab pädevust ja palju aega. Krohvimisel tuleb järgida samme nagu ettevalmistustöö, sobiva segu kasutamine ja krohvi viimistlemine. On oluline kanda krohvi otse ja kanalisatsioon korralikult, et tagada krohvi tugevus. Lõpptulemusena saate fassaadi paremuse ja kauapüsivuse. Krohvi paigaldamist võib usaldada ainult spetsialistidele, et tagada kvaliteetset lõpptulemust.

Kodus krohvimisel on oluline valuta vajaliku aja krohvimise protsessi ettevalmistamiseks ja nõuetekohaseks läbiviimiseks. Veenduge, et pind on õigesti ette valmistatud ja kasutage kvaliteetseid krohvialuseid ja krohviseid.

Laske oma kodu fassaadil tõesti särada tänu professionaalsele krohvimistööle. Krohvimine toob oluliselt paremuse teie adjööri juurde ja tõstab kinnisvara väärtust. Krohvimise ajal jälgige kõiki ettekirjutusi ja minge kindlasti kvaliteedikružaadini jälgides kogu tehtud tööde taset.