Nullkulu

Nullkulu

kuidas kopeerida kontakte?

Kuidas Kopeerida Kontakte

Kontaktide kopeerimine võib olla kasulik ja aja kokkuhoidv, eriti kui teil on vaja neid jagada või kasutada erinevates seadmetes. Siiski võib mõnikord tunduda keeruline, kuidas seda teha. Selles artiklis selgitame üksikasjalikult, kuidas kopeerida kontakte erinevates operatsioonisüsteemides ja seadmetes.

Kuidas kopeerida kontakte iPhone’is?

Kõigepealt peate iPhone’is leidma sätted. Seejärel valige „iCloud“ ja seejärel lülitage sisse „Kontaktide“ võimalus. Pärast selle sisselülitamist liigutage liugur „Kõik kontaktid“ asendisse. Seejärel klõpsake nupul „Salvesta“ ja oodake, kuni teie seade salvestab kõik kontaktid iCloudi.

Kui teie iPhone’i kontaktid on iCloudis, võite need kopeerida ka teistele seadmetele, sh iPhone’i, iPad’ile ja Macile. Peate lihtsalt registreeruma iCloudi kontoga, mida kasutatakse nende seadmete jaoks, ja kontrollima, kas kontaktide sünkroonimine on sellel sisse lülitatud.

Kuidas kopeerida kontakte Androidis?

Android-seadmetes võib kontaktide kopeerimine olla erinevates seadmete mudelitest sõltuvalt erinev. Kuid üldiselt saate kontaktid sünkroonida Google’i kontoga.

Kui teil juba on Google’i konto, võite lihtsalt sisse logida oma Android-seadmes ja lubada Google’il teie kontaktidel sünkroonida. Vastasel juhul saate luua uue konto, mille abil saate oma kontakte sünkroonida.

Kui kontaktid on sünkroonitud Google’iga, saate neid igal ajal kopeerida või taastada. Peaksite lihtsalt sisestama Google’i konto teises seadmes ja valima kontaktide sünkroonimise.

Kuidas kopeerida kontakte Windowsi arvutis?

Kontaktide kopeerimine Windowsi arvutis oleneb operatsioonisüsteemist, kasutatavast versioonist ning sellest, kus need asuvad. Kui teil on Windows Live’i konto, saate kasutada selle kontaktide kopeerimise funktsiooni.

Kui soovite kopeerida kontakte Outlooki või muudest programmides, nagu Excel ja Access, on sulidaandmeid kõige parem kasutada. See võimaldab vormindada andmeid, et need näeksid välja korrapärased ja korrapärased.

Lõppsõna

Kokkuvõttes on erinevatel seadmetel ja operatsioonisüsteemidel sarnased meetodid kontaktide kopeerimiseks. Kuid see võib olla üsna keeruline ja aeganõudev protsess. Seetõttu on kõige parem kontakte regulaarselt varundada ja hoida need turvalises kohas, nagu iCloud, Google’i konto või Outlooki konto.

Kokkuvõttes soovitame võtta aega ja jälgida neid samme, kui soovite kontakte kopeerida või säilitada. Ja kui teil on endiselt raskusi, võite alati pöörduda spetsialistide poole, et aidata teil sellega hakkama saada.

Veel.