Nullkulu

Nullkulu

kuidas katta lauda?

Kuidas katta lauda – kõik, mida vajate teada

Kas olete kunagi olnud olukorras, kus te olete valmistunud suureks õhtusöögiks oma pere ja sõpradega, kuid teil puudub laua katmise oskus? See võib olla väga stressirohke ja ebamugav tunne, kuid ärge muretsege, me oleme siin, et aidata! Selles artiklis annan ma teile põhjaliku ülevaate sellest, kuidas katta lauda nagu ekspert, et teie järgmine õhtusöök oleks täiuslik ja elegantne.

Esiteks, enne kui hakkate lauda katma, peaks teil olema ülevaade, mitu inimest teid ootab, ja millist toitu serveeritakse. Teie külaliste arv peaks määratlema, kui palju kohti vajate, kuid olge kindel, et teil on piisavalt ruumi toidu jaoks. Kui serveerite rohkem kui ühte rooga, siis on hea mõte valida eraldi noad, kahvlid ja lusikad erinevatele roogadele.

Järgmiseks sammuks on laua ettevalmistamine. Kui kasutate laudlina, siis valige see vastavalt südametunnistusele ja ülejäänud protokollile. Kui kasutate lauda ilma laudlinata, siis veenduge, et see oleks puhas ja sile. Pärast seda on oluline korraldada lauakaunistused vastavalt oma maitsele ja teema jaoks, kui üldse on. Lillevaasid, küünlad ja napsipudelid võivad anda teie lauakattele väga hea väljanägemise.

Mis puudutab lauaklaaside ja nõude polsterdamist, siis peaksite valima lina jaoks vastava suuruse. Siin on hea meeles pidada, et linad peaksid ulatuma vähemalt 20-30 cm üle laua servade. Kui soovite luua eriti stiilse õhkkonna, pange tähele, et klaaside all peaks olema sama värvi alus. Ärge unustage ka kohti eraldada, kasutades joonlaua abil või vabalt silma järgi.

Kui te olete jõudnud põhilisemate elementide juurde, saate alustada laua kaunistamist ja kaunistamist viisil, mis vastab teie stiilile ja eelistustele. On palju võimalusi, mida saate oma laua kaunistamiseks kasutada. Kruusid, salvrätikud ja isegi hoolega valitud kaunistused võivad teie laua väljanägemist muuta ja lisada sellele lisaväärtust.

Veenduge, et te paigutate lauale kõik, mida külalised võivad kasutada, nagu näiteks sool ja pipar, erineva maitsega õlid ja äädikas, teekotid, suhkru- ja piimakausid ning küünlad. See muudab külaliste jaoks lihtsamaks kõike, mida nad vajavad, ka siis, kui püüate luua stiilse õhkkonna.

Lõppuks, lisage oma lauakattele isikupära, nii et teie külalised tunnevad end koduselt kohe algusest peale. Lisage žeste ja otsuseid, mis vastavad teie isiksusele ja loovad kohandatud keskkonna. See on näide lõbusatest detailidest, mida saate oma lauale lisada – kuid see peaks olema teie stiili raames.

Kokkuvõtteks, kui valmistate ette suure õhtusöögi, on laua kaunistamise protsess oluline osa sellest ettevalmistusest. Teades, kuidas lauda kaunistada, muudab teie õhtusöögid suurepäraseks kontserdiks. Seda saab teha lihtsalt, kasutades erinevaid lauakaunistusi ja korraldades kõike vastavalt oma stiilile ja maitsele. Nüüd on teil kõik vajalikud teadmised, et oma järgmine õhtusöök oleks edukas ja stiilne!