Nullkulu

Nullkulu

kuidas kasutada spotify eestis?

Kuidas kasutada Spotify Eestis

Olete ehk kuulnud sellest suurest muusikarakendusest Spotify, kuid kas teadsite, et see on saadaval ka Eestis? Jah, nüüd saate nautida oma lemmikmuusikat kõikjal Eestis, olenemata sellest, kas olete kodus või liikvel. Selles artiklis selgitame, kuidas kasutada Spotifyt Eestis ning millised on selle eelised.

Kasutajakonto loomine Spotifyle

Enne kui saate Spotifyt kasutama hakata, peate looma endale kasutajakonto. Seda saate teha kas Spotify veebilehel või rakenduses ise, mille leiad App Store’ist või Google Play poest.

Kui olete registreerimislehele jõudnud, vajutage nupule „Vormista Premium“.
Seejärel valige sobiv pakett ja makseviis.
Sisestage oma isikuandmed ja looge endale kasutajanimi ning parool.
Pärast seda saate kohe hakata Spotifyt kasutama.

Tänu Spotify Premiumile saate kõigi lemmikmuusikat voogedastada ilma reklaamipiiranguteta. Kui soovite siiski kasutada tasuta teenust, siis peate leppima reklaamide vaatamisega.

Spotify kasutamine

Kui olete oma konto loonud, saate hakata Spotifyt nautima. Allpool selgitame, kuidas seda teha:

Laadige alla Spotify rakendus App Store’ist või Google Play poest.
Logige sisse oma kasutajanime ja parooliga.
Nüüd saate valida endale sobiva muusikapala või artisti ning alustada muusika kuulamist.
Spotifyl on ka mitmeid kasulikke funktsioone, näiteks saate luua endale erinevaid esitusloendeid või kasutada „Discover Weekly“ funktsiooni, mille abil saate avastada uut muusikat.
Samuti on võimalik kasutada Spotifyt ka online-raadio või podcastide kuulamiseks.

Spotify Premiumi eelised

Spotify Premium on tasuline teenus, kuid sellel on mitmeid eeliseid, mis muudavad selle kindlaks soovituseks.

Reklaamivaba kuulamine – Reklaamid võivad muusikaelamust häirida, kuid Spotify Premiumiga on teil piiramatu ligipääs kogu muusikakataloogile ilma reklaamide vahelesegamiseta.
Offline-kuulamine – Premiumiga on võimalik muusikat alla laadida ja kuulata seda ilma internetiühenduseta. Seega võite oma lemmikmuusikat kuulata ka lendude ajal või piirkondades, kus internet pole saadaval.
Kvaliteetsem heli – Premium pakub kvaliteetsemat heli kuni 320 kbps, võrreldes tasuta paketiga, kus helikvaliteet võib olla piiratud 160 kbps-ga.
Piiramatu kestus – Premiumiga ei ole ette antud ajalimiiti. Seega saate oma lemmikmuusikat kuulata nii palju kui soovite.

Lõppsõna

Spotify kasutamine Eestis on lihtne ja mugav. Kui olete loonud endale Spotify kasutajakonto, saate nautida oma lemmikmuusikat igal ajal ja igas kohas. Veelgi enam, kui kasutate Premiumi teenust, saate kogeda heli paremat kvaliteeti, piiramatu kuulamisaega ja reklaamivaba muusikaelamust. Nii et minge ja nautige Spotifyt täiel rinnal!