Nullkulu

Nullkulu

kuidas kaotada silmade all kotid?

Kuidas kaotada silmade all olevad kotid – 15 nõuannet, mis aitavad saavutada säravad ja noored silmad

Ilma kahtluseta, silmade all kotikesed ja tumedad ringid muudavad meid vanemaks ja väsinumaks, kui meie tegelikkuses oleme. Kui soovite leida lahendust sellele tavalisele probleemile, siis olete õiges kohas. Selles artiklis jagame teiega 15 näpunäidet, kuidas kaotada silmade all olevad kotid, ilma kirurgia ning kulukate kosmeetiliste protseduuride kasutamiseta.

Magage korralikult

Üks olulisemaid viise, kuidas silmade all olevatest kottidest lahti saada, on tagada piisav uni. Une puudumine või magamatusest tingitud väsimus võib põhjustada silmade all paistetust ja tumedaid rõngaid. Seetõttu on soovitatav magada vähemalt kaheksa tundi ööpäevas, et keha saaks vajaliku puhkuse ning sinu silmad näeksid värskeid ja säravaid välja.

Vähene solooli ja alkoholi tarbimine

Alkoholi ja kofeiini tarbimine mõjutavad tugevalt meie keha ning eriti meie silmade väljanägemist. Kofeiin põhjustab dehüdratsiooni, mis omakorda aitab kaasa konsentratsiooni omandamisele, samas kui alkohol vähendab rakkude kogust kehas, kiirendades seega vananemisprotsessi.

Kasutage silmakotte leevendavaid tooteid

Silmaümbruse tooted on mõeldud vähendama silmade all olevaid kotte ning tumedaid rõngaid. Silmakottide leevendamiseks võib kasutada kauntooteid nagu näiteks proteiinirikkaid kreeme või geelmaskide kujul silmakotte vähendavaid tooteid.

Võtke sobivad vitamiinid ja mineraalained

Kas teadsite, et sobivate vitamiinide ja mineraalainete kasutamine võib aidata teil silmaümbruse tervist parandada? Näiteks võib E-vitamiin aidata taastada koe, C-vitamiin vähendab põletikku.

Valige sobivad toidud

Tervisliku toitumise säilitamine ja sobivate toitude söömine aitab silmade all olevatest kottidest lahti saada. Vältige soolase toidu tarbimist, piirates soola ja säilitusainete sisaldavate toitu, mis viib veepeetuse ning silmapõletikuni. Süüa tervislikku ja tasakaalustatud dieeti ning eelista köögivilju, puuvilju ja proteiinirikkaid toiduaineid.

Hoidke silmi niisked

Silmad tuleb alati niisutada. Kuivad silmad võivad põhjustada põletikku, mis omakorda aitab kaasa silmaümbruse tumenemisele ja paistetusele. Seega niisutage neid niisutavate tilkade ning toodetega.

Kandke külma kompressi

Külma kompressi kasutamine on üks tõhusamaid viise, kuidas silmade all kotid kaovad. Külma rakendamine piirkonnale parandab vereringet ning aitab vältida paistetust.

Tehke massaaži

Silmamassaaž aitab lõdvestada silmalihaseid ning parandada silmaümbruse vereringet. Massaaž seetõttu aitab vähendada silmade all olevaid kotte. Tehke massaaži kerge surve ja sõrmedega silmade ümbert tiiruga liigutades. Massaaži võib teha kasutades massaažikreemi või võid.

Kokkuvõte

Silmaümbruse kotid on probleem, milles võitleb paljud inimesed. Kuid sellele vastu astudes ning kasutades meie soovitusi, võite naasta hea ja värske väljanägemisega. Silmade all kotidest täielikult vabanemine võtab tavaliselt aega, kuid vedeliku tasakaalu tasakaalustamine, sobivad vitamiinid ja mineraalained, hoolikas toitumine, õige hügieen ja une korras hoidmine, massaaž ning kylma kompressi ning müstiliste toodete kasutamine aitab kindlasti saavutada säravad ja noored silmad.