Nullkulu

Nullkulu

kuidas grillida kamado grilliga?

Kuidas grillida kamado grilliga

Kamado grill on enam kui lihtsalt grill – see on moodsaim ja kõige muljetavaldavam grill, mida turul leida võib. Sellega saate valmistada kõike, alates tavalistest grillroogadest kuni pitsa, leiva ja isetehtud jäätiseni. Kamado grilli kasutamine võib olla keeruline ja nõuda teatud oskusi, kuid see on seda väärt.

Selle artikliga räägime sellest, kuidas Kamado grilliga grillida. Oleme kogunud oma kogemused ja uurinud erinevaid allikaid, et anda teile põhjalik ja informatiivne artikkel.

I. Mida on vaja Kamado grilliga grillimiseks?

Kamado grill
Süsi või puitbriketid
Süütaja või tikud
Grillrest
Toit

II. Millised on Kamado grilli kasutamise põhitõed?

Süsi põletamise kontrollimine: Kamado grilli on oluline põletada alati õige kuumusega. See tähendab, et teil peab olema kontroll süsi põletamise üle.

Õige temperatuuri hoidmine: Kamado grilli saab kasutada erinevate toitude valmistamiseks, sõltuvalt sellest, millist temperatuuri grillil hoida. Temperatuuri saab reguleerida topeltventilatsiooniga. Ülemine õhuvoolik reguleerib temperatuuri vahemikus 100 kuni 400 kraadi võrra, samas kui alumine õhuvoolik annab sütele õhku, mis põletamise intensiivsust suurendab.

III. Kuidas Kamado grilli tuleks korralikult ette valmistada grillimiseks?

Eemaldage külmkapis asetatud toidud vähemalt 30 minutit enne grillimist, et need saavutaksid toatemperatuuri.
Valmistage röstialune ette. Kui kasutate roostevabast terasest grillresti, harjake seda taimeõliga, et toit ei kleepuks kinni. Kui kasutate malmist grillresti, harjake seda pärast kasutamist kuumuse tõttu kinni kleepunud toidujääkidest puhtaks ja eemaldage seejärel roostekiht.

IV. Millised on Kamado grilliga grillimise näpunäited?

Ärge kasutage liiga palju sütt korraga – umbes üks kilogramm sütt peaks olema piisav, et söed süttiksid.
Kui soovite toitu küpsetada madalamal temperatuuril, siis võite kasutada suuremat grillpinda ja jagada söed kahele poole, et luua temperatuurierinevus. Kui soovite toitu küpsetada kõrgemal temperatuuril, siis võite keskele asetada rohkem sütt.

V. Milline on parim Kamado grilliga grillimise meetod?

Küpsetamine otsese kuumusega: See meetod sobib hästi väiksematele tükkidele grillimiseks ning võimaldab saavutada kiirema küpsemisaja. Selles meetodis panete toidu otse sütele või paksematele tükkidele kuuma panni.

Küpsetamine kaudse kuumusega: See meetod sobib hästi suurematele tükkidele lihale, linnulihale ja kalale. Selles meetodis küpsetate toitu küpsemiskambris, mille juures pole sütt, ja asetatakse toidu alla veealus.

VI. Järeldus

Kokkuvõtteks võib öelda, et Kamado grilliga grillimine võib olla keeruline, kuid tulemused on seda väärt. Valmistage ennast ette, kontrollige süsi ja temperatuuri, valmistage toit ette ja järgige nõuandeid, ning teie kogemus Kamado grilliga grillimisest saab olema nauditav ja söögikordid muutuvad isuäratavamaks!