Nullkulu

Nullkulu

kuidas flirtida?

Kuidas flirtida – Tee oma lähedust tunda!

Flirtimine on kunst, mis nõuab osavust, keskendumist ja tähelepanu. Kui kavatsed armuda või lihtsalt särtsakat suhtlust harrastada, siis õige flirtimine on tähtis – sellepärast, et see on suurepärane viis kedagi köita ja meelitada. Kui sa tunned, et oled oma flirtimisvõimetes veidi rooste läinud – või kui sa pole kunagi varem isegi flirtinud – siis jätka lugemist, sest käesolev juhend aitab sul oma flirtimisoskusi arendada.

Mis on flirtimine?

Flirtimine on suhtlusstrateegia, mille eesmärk on edastada teisele inimesele märku sellest, et oled huvitatud sellesse isikusse tutvumisest, või lihtsalt sellest, et sa oled tema seltskonnas õnnelik. See võib olla sõnaline või mittesõnaline. Sõnaline flirtimine toimub siis, kui kasutad keelelist osavust, et esile kutsuda huvi. Mittesõnaline flirtimine võib olla ilmekas naeratus, kerge puudutus, silmsideme hoidmine või sarnased.

Kuidas flirtimisega alustada?

Enne, kui sa alustad flirtimist, uuri enda jaoks selgeks, millist olukorda soovid. Selle aitab välja selgitada sinu kehahoiak ja näoilme. Võib-olla tahad lihtsalt kellegagi juttu ajada või otsid romantilist seiklust. Milline suhtlusstiil sulle meeldib? Kas soovid olla pigem enesekindlam ja iseseisev, või pigem ootad kellegi toetust ja juhtimist? Millise inimesega sa tahad flirtida? Otsusta, milliseid häid omadusi sa tahad enda jaoks välja tuua ja millist olukorda soovid saavutada – flirtimise algus on sellest arusaamast lähtuv.

Kuidas väljendada huvi?

Niipea, kui oled teinud valiku selle kohta, kuidas ja kellega flirtida, siis on järgmine samm teata oma huvist. Selleks võib kasutada mõnda häid trikki, näiteks:

– Naeratamine: Naeratus mõjub alati heana, näitab rõõmu ja avatust, et oled võimeline avatult vestlema. Naeratades saad ka teisele inimesele selgeks teha, et sa oled huvitatud ja olemas.

– Silmside: Silmside võib olla väga tugev suhtlusvahend, mis aitab väljendada oma huvi. Kui kohtud kellegagi uuega, proovi hoida silmsidet. Kui tunned kellegi poole huvi, siis silmside saadab teiselt inimeselt signaali, et oled huvitatud.

– Füüsiline kontakt: Õige füüsiline kontakt võib teise inimese eesmärk väljendada oma huvi. Kasuta õigeid puudutusi, näiteks kerge hõõrus põlvele, et näidata olemasolu või sarnast.

– Vestlus: Vestlus on alati hea viis oma huvi väljendada ja kellegagi tuttavaks saada. Küsi sõbralikke vestluskaaslaseid ja räägi ise huvitavaid või naljakaid lugusid.

Nende trikkide kasutamine võib aidata sul oma huvist märku anda ja vastaste huvi ka näidata.

Kuidas kasutada flirdi võlude?

Flirtimine on kunst, mis aitab kedagi armuda, kuid seda saab ka kasutada teiste eesmärkide saavutamiseks – näiteks esinemises või müügiesitlustes. Flirdi võlud aitavad sul oma hääletugevust, rütmi ja toonust reguleerida. Selleks saad kasutada mõnda järgmistest trikkidest:

– Rütm: Rütm on flirdi võlu õigete vahemaade leidmiseks ning aitab siduda teema ühtseks tervikuks. Süvendage oma hääletugevust, vahetage rütmi ja pingutage häälejoonist, et suhtlus oleks elav.

– Jälgige intonatsiooni: Õige intonatsioon on üks suhtluse võlusid. Intonatsioon võib rääkida meie hääletoonist – ärritusest kuni naeratuseni, ja muuta ütlemistulemust.

– Emotsioonid: Emotsioonid – kõik need, mis käsitlevad meie keha ja meie kogemusi – on olulised, sest võivad edastada meie sügavaimaid tundeid ja soove. Näidake, kui tõsiselt võtate oma vestluskaaslast.

Kuidas väljendada iseennast?

Ennekõike pead väljendama iseennast – mitte keegi teine. Oluline on kaaluda teise seisukohti, kuid see ei tähenda, et sa peaksid ise tagasi tõmbuma. Ole avatud ja huvitatud oma teistest vestluskaaslastest, kuid samas väljenda ka ise oma mõtteid ja arvamusi. Muuhulgas võid kasutada järgmisi meetodeid:

– Ole aus: Ükskõik, mis teemat sa ka ei arutleks – ole aus ja ava oma tunded. See paneb sind teise inimesega suhtlusse sujuvalt ja jätab vestluskaaslasele õige mulje.

– Ole energiline: Kui näitad üles kohusetunnet, energilisust ja erksust, siis mõjuvad sinu sõnad kindlalt ja veenvalt.

– Ole samal laine pikkusel: Kuigi oled iseenda huvis, siis ära unusta, et ka teine vestluskaaslane on inimene, kellel on oma arvamused ning soovid. Arvesta ka teiste huvisid ja eesmärke.

Kuidas flirtimisega jätkata?

Selleks, et oma flirtimismoski arendada, pead sa olema avatud ning järjekindel flirtimisel. Keskendu oma sentimentide, soovide ja teiste huvi märkamisele – see võib aidata sul sina oma kaaslase vastu. Selle jaoks, et suhelda, ära muretse alustada vestlust juba tuttavate teemadega – küsi nime, mis on hobid või enda vaated elule. Selleks, et hoida vestlust elavana, kasuta rütme, naerata ja ole avatud. Et luua usaldust, kullan vahele nendele kohtumistele, et püüda oma kaaslase huvi.

Kokkuvõte

Seega, oluline tõde, et flirtimine on suhtlusstrateegia ja omamoodi kunst, mis nõuab oskust ja järjekindlust. Alguseks leia üles endale sobilik partner ning pühenda end sellesse. Kanna enda rõõmu ja positiivseid mõtteid igasse vestlusse ning ära lase madalseisudel endale halvasti mõjuda. Lõpuks – huvi tundmine ja temaga õige kontakti leidmine on samavõrra tähtis, mida ka sina saad keerulistest, kuid siiski praktilistest tööriistadest tuleva flirtimisoskusi omada. Õnnestumist!

Veel.