Nullkulu

Nullkulu

kui sa lahkud siit?

Kui Sa Lahkud Siit: Kuidas Lõpetada Suhe, Mida Enam Ei Tööta

Suhted on keerulised asjad, mis võivad olla täis armastust, aga ka valu ja pettumust. Kui Sa lahutad, võib see olla üks kõige raskemaid asju, mida Sa pead tegema. Kuid kui Suhe enam ei tööta ja mõlemad partnerid on õnnetud, siis on tõenäoliselt parim lahendus lahkuda.

Siin on mõned nõuanded, kuidas lõpetada suhe, mida enam ei tööta.

Tee Otsus

Kõige tähtsam asi, mida Sa pead tegema, on teha raske otsus, et Sa tahad suhtest välja astuda. See võib olla väga raske, aga kui oled jõudnud sellele otsusele, siis pead sellest ka kinni pidama. Suhted nõuavad kompromisse, aga kui Sa tunned, et Sa pead kogu aeg järele andma või kui Su partner ei tee järeleandmisi, tuleb teil lahku minna.

Räägi Partneriga

Kui Sa oled otsustanud lahkuda, on oluline, et Sa räägid oma partneriga ja annad talle teada oma otsusest. See võib olla väga raske asi, mida teha, kuid see on oluline, et mõlemad pooled saaksid oma mõtteid ja tundeid väljendada. Siiski, proovi teha seda võimalikult rahulikult ning austades oma partneri tundeid.

Otsusta, Kuidas Te Kavatsete Suhte Lõpetada

Kui oled rääkinud oma partneriga ja otsustanud lahku minna, siis tuleb otsustada, kuidas te kavatsete seda teha. Mõnikord võib olla kasulik, kui elate paar päeva eraldi, et lasta endal mõlemal maha rahuneda ja järele mõelda. Oluline on see, et kui te otsustate elada koos, et see jääks tsiviliseerituks ja rahulikuks.

Tee Endale Kõike, Mida Sa Saad

Tõenäoliselt tunned end hetkel halvasti, aga see ei tähendab, et Sa ei saaks enda eest hoolitseda. Tee endaga kõike, mis sind õnnelikuks teeb. Mine välja jalutama, külasta sõpru, tee trenni, loe raamatut, või tee midagi muud, mis nõuab Sinu tähelepanu. Lõpeta suhe ilma kättemaksuta, sest see ei aita Sind. Kõige parem viis edasi liikumiseks on teha seda rahulikult ja rahu säilitades.

Mine Võimalikult Kiiresti Edasi.

See on tõenäoliselt üks kõige raskemaid osasid. Suhte lõpetamine ei ole lihtne, aga parem on veidi aega oodata kui tõugata välja liiga kiiresti. Kui olete oma partneriga rääkinud, kui elasite eraldi paar päeva ja näiteks korraldate kõik oma asjad, on aeg edasi liikuda. Proovi oma ellu tuua tegevusi, mida Sa naudid.

Leia Toetusvõrgustik

Mõnikord võib olla raske üle saada raskest perioodist. Kui oled ajalises vaimses segaduses, on hea mõte leida endale toetusvõrgustik: räägi sõpradega, küsi nõu spetsialistilt või võta endale mingi ajaleht või raamat, mis aitab Sul rahuneda.

Jäta Positive Tagajärgedega Meelde

Isegi, kui suhe ei suutnud vastu pidada, sisaldab see ilmselt ka midagi positiivset. Võib olla olete leidnud uusi asju enda kohta, avastanud midagi uut või olete lihtsalt õppinud sellest kogemusest. Pööra tähelepanu nendele positiivsetele aspektidele, kui suhe on läbi.

Kokkuvõte

Kui Sa lahutad, võib see olla valus, aga see on vahel ainus viis. Kokkuvõttes on kõige tähtsam, et Sa räägid oma partneriga ja otsustad, kuidas lahku lähete, olles viisakad teineteise suhtes.

Edasijõudmiseks on oluline, et otsiksid toetusvõrgustikku, elaksid edasi võimalikult kiiresti, juhul kui võimalik, ja jätaksid tagasi positiivseid mälestusi.