Nullkulu

Nullkulu

kui palju inimesi elab eestis?

Kui palju inimesi elab Eestis?

Eestis elab umbes 1,3 miljonit inimest. Eesti on riik, kus on lihtne elada ning siin on hea kvaliteetne haridus- ja tervishoiusüsteem. Paljud inimesed tulevad siia töötama ja elama, kuna siin on palju võimalusi ning hea elukvaliteet.

Eesti rahvastik koosneb peamiselt eestlastest, venelastest ja teistest vähemustest. Eestlaste osakaal on 68%, venelaste osakaal 24% ja muud rahvused 8%. Samas on elanike osakaal erinevates Eesti piirkondades erinev.

Eesti asub Euroopa Liidu idapiiril ning siin on üks suurimaid läänemere sadamaid – Muuga. Suur osa majandusest on seotud kaubanduse ja logistikaga ning seetõttu on see ka populaarne elu- ja töökoht.

Eestis on palju linnu, mis on tuntud oma ilusa vanalinna ja kauni looduse poolest. Pealinna Tallinn eristab oma ajaloolist uhkust, mis võimaldab tutvuda Põhjamaade ja Balti rahvaste kultuuri ja ajalooga, samuti kaasaegse arhitektuuri ja eluviisidega.

Riigis on palju ettevõtmisi ja sündmusi, mida võib külastada. Eestis saab tegeleda erinevate spordialadega, nii suvel kui ka talvel. Siin saab aktiivselt tegeleda seiklus- ja vaba aja veetmisega.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Eestis elab palju erineva taustaga inimesi ning siin on palju võimalusi. Eesti on kaasaegne riik, kus on head tingimused hariduse, tervise ning elamise osas. Lisaks on Eesti populaarne sihtkoht reisimiseks ja töötamiseks. Kui otsid uusi väljakutseid või unistad avastada uue kultuuri, siis on Eesti kindlasti koht, mida peaksid külastama.