Nullkulu

Nullkulu

kui looteveed puhkevad?

Kui looteveed puhkevad: Kuidas valmistuda ja mida teha

Kui looteveed puhkevad, võib see olla nii põnev kui ka hirmutav. See on selge märk, et teie laps on varsti sündimas. Kuid see võib kaasa tuua ka muret, segadust ja muid probleeme. Selles artiklis räägime sellest, kuidas valmistuda lootevee puhkemiseks ja mida teha, kui see juhtub.

Kuidas ära tunda lootevee puhkemist?

Enne kui arutame, mida teha pärast lootevee puhkemist, peame rääkima sellest, kuidas ära tunda, et looteveded on puhkenud.

Looteveed on selge või roosakas vedelik, mis paiskub välja teie kümblustoast või tupest. See võib olla tilgad, voolikujuline või paks vool. Lootevedelik lõhnab erinevalt uriinist või tavalisest voolusest – see on tihti magusa, kergelt keemilise või “metallilise” lõhnaga.

Kui looteveded puhkevad, võib see olla järsku ja ootamatult. Kuid mõnel juhul võite tunda väikest survetunnet alakõhus või kuivustunnet tupe piirkonnas enne lootevedede puhkemist. Kui olete mures, et teie looteveded on puhkenud, võite proovida tupe sisemust puudutades kontrollida, kas see on märg või mitte.

Kuidas valmistuda lootevee puhkemiseks?

Enne kui lootevedeliku puhkeb, on oluline valmistada oma keha ja maja ette. Siin on mõned kasulikud nõuanded, kuidas valmistuda lootevee puhkemiseks:

Puhake piisavalt.

Võib-olla on üks olulisemaid asju, mida saate enne lootevee puhkemist teha, puhkamine. Teil on vaja energiat, et sünnitada last, nii et hoidke oma keha ergas ja terve öeldes eemale stressirohketest olukordadest.

Tehke vajalikud ostud.

Kuna te ei tea täpselt, millal looteveed puhkevad, on oluline valmistuda ette ja teha ostud varakult ära. Lugege artikleid, mida vajate lapse sünniks ja pärast seda; otsige välja, millal avavad poed selleks ajaks, kui vajate midagi pärast sünnitust.

Tehke plaan.

Teil võiksid olla juba teada, kus sa sünnitad ja kuidas sinna saada. Aga mõttekas on olla ettevalmistatud kõigeks, mis võib juhtuda, näiteks kuidas helistada ämmaemandale või arstiabile või võtta ühendust hooldajaga.

Kui olete hädas valmistumisega, rääkige oma ämmaemandaga või arstiga.

Kuidas käituda, kui looteveded puhkevad?

Kui teie looteveded on puhkenud, võib see esimese elustiilis olla korraga väga hirmutav. Aga ärge muretsege. Siin on, mida peaksite tegema, kui teie looteveded on puhkenud:

Helistage arstidele.

Kui usute, et teie looteveded on puhkenud, peaks teie esimene samm olema ühenduse võtmine oma arstidega. Helistage ämmaemandale või arstiabile ning laske neil teada, mis toimub. Nad saavad teile rääkida, mida teha edasi.

Pakkige asjad kokku.

Kui teie arst arvab, et peate minema haiglasse, alustage tunni ette valmistumist. Pange kokku oma retuusid, hügieenitooted, ruumikas kleit/särk, mida kõhtule ei vajuta. Võtke kaasa beebiriided, mida aega on jälgimiseks, sünnitusvalmiduse asjad, et Tunnistades ette kui sünnitus käivitub ning ka need asjad, mis teile rasedana mugavust ja lõõgastumisvõimalust pakkusid.

Rääkige oma inimesega.

Lapse sünd on suur asi, nii et kutsuge oma lighthouse’is olevad inimesed välja. Kui teil on tugiisik või elukaaslane, rääkige neile, et teie looteveded on puhkenud ja et saate minna haiglasse või sündida kodus. Võtke midagi kaasa niimoodi, et saate ravile mineku ajal kontaktis püsida.

Järgige arsti juhiseid.

Kindlasti järgige oma ämmaemanda või arsti abi. Võib juhtuda, et see nõuab mõningast kannatlikkust või kiirust. Aga tehke oma parim, et last sündimiseks ette valmistanud, et kõik sujuks hästi.

Kokkuvõte

Lootevedude puhkemine on üks esimesi märke, et teie laps on varsti sündimas. Enne lootevedude puhkemist valmistage oma keha ja maja ette ning tehke vajalikud ostud, et oleksite valmis sündima. Kui looteveded on puhkenud, võtke ühendust oma arstide abiga, pakkige asjad kokku, rääkige oma inimestega ja järgige oma arsti juhiseid. Oluline on olla rahulik, positiivne ja kindel, et beebi sündimine läheks sujuvalt.

Veel.