Nullkulu

Nullkulu

kui kaua võtta betaserci?

Kui kaua võtta Betaserci?

Betaserc on ravim, mida kasutatakse peapöörituse raviks. Selle toimeaine on betahistiindivesinikkloriid, mis sarnaneb histamiiniga ja aitab parandada sisekõrva vereringet. Betaserc on saadaval tablettide kujul, mis sisaldavad 8, 16 või 24 mg betahistiindivesinikkloriidi.

Kuid kaua tuleks Betaserci võtta? Sellele küsimusele vastamiseks peame arvestama mitme aspektiga.

Esiteks, kui kaua kestab peapööritus. Kui teil esineb peapööritust ainult juhuslikult, võib Betaserci võtmine olla lühiajaline lahendus. Kuid kui peapööritus on regulaarne ja põhjustab teile seisakuid, võib ravimi võtmine olla pikaajaline lahendus. Pikaajaline ravi peaks kestma vähemalt 3 kuud.

Teiseks, Betaserci annus. Annus võib varieeruda sõltuvalt teie probleemidest ja arsti soovitustest. Tavaline annus on 16-48 mg ööpäevas, mis jagatakse tavaliselt kolmeks annuseks. Kuid mõnel juhul võib annust vähendada või suurendada vastavalt teie individuaalsetele vajadustele.

Kolmandaks, Betaserci võtmise aeg. Ravim võetakse suu kaudu, tavaliselt koos toiduga. Kuid ravimi võtmise aeg võib varieeruda, sõltuvalt teie individuaalsetest vajadustest. Võite võtta Betaserci hommikul, õhtul või unehäirete korral öösel.

Neljandaks, Betaserci kõrvaltoimed. Nagu iga ravim, võib ka Betaserc põhjustada kõrvaltoimeid. Mõned kõrvaltoimed võivad olla kerged, näiteks peavalu või iiveldus, kuid mõned võivad olla raskemad, nagu allergilised reaktsioonid või kõhuvalu. Kui kogete ravimi kasutamisel kõrvaltoimeid, pöörduge kindlasti arsti poole.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Betaserci kasutamine peapöörituse raviks võib olla pikaaegne lahendus, mis kestab vähemalt 3 kuud. Annus, võtmise aeg ja kõrvaltoimed võivad varieeruda sõltuvalt teie individuaalsetest vajadustest. Kui ravim ei aita teie seisundit või kogete kõrvaltoimeid, peate kindlasti pöörduma arsti poole. Betaserci võtmisel tuleb alati jälgida arsti soovitusi ja juhiseid.

Veel.