Nullkulu

Nullkulu

kes võidab jalgpalli mm 2018?

Kes Võidab Jalgpalli MM 2018?

Aasta suurim jalgpallifestival on juba ukse ees ja paljud fännid üle kogu maailma ootavad põnevusega, milline meeskond võidab selle aasta maailmameistrivõistlused. Selles artiklis uurime lähemalt, millised meeskonnad on favoriidid ning kes võib ehk üllatuslikult tiitli koju viia.

Favoriidid

Jalgpalli MM pole alati olnud ennustatav, kuid on olemas paar meeskonda, mis on sel aastal tõelised favoriidid. Mitmed spordikihlveokontorid panustavad kindlalt Brasiilia võidule, kes on juba viiel korral maailmameistriks tulnud ning on üks maailma paremaid meeskondi. Tippjalgpallurid nagu Neymar ja Philippe Coutinho on kindlasti Brasiilia edu võtmesõnadeks, kuid see ei ole veel garanteeritud võit.

Teine favoriit on Saksamaa koondis. Eelmiste maailmameistrivõistluste võitjana on neil kindlasti hea šanss ka sellel aastal tugevasti sisse lüüa. Nad on tuntud oma tugeva meeskonnatöö ning individuaalsete oskuste poolest, mistõttu ei oleks üllatus, kui nad ükskord jälle kõige kõrgemale trepile tõuseksid.

Prantsusmaa võib samuti olla üks tiitli favoriite. Neil on noor ja ambitsioonikas meeskond, mis põhineb paljuski PSG tähel Kylian Mbappel. Kuid nende meeskond on ka väljakutsed, kuna nende fännid, samuti ka jalgpalliekspertid, on mures, et ning kas nende kaitseliin võib sel aastal piisavalt tugev olla, et nende liidrikohale säilitada.

Üllatajad

Kui tegemist on üllatajatega, siis ei saa mööda minna Islandi koondisest. Isegi need, kes ei ole jalgpallifännid, teavad linnarahvaga saareriigist, kes möödunud Euroopa meistrivõistlustel palju üllatust pakkus. See võib tunduda väikese ime saavutusena, kuid tegelikult kinnitavad nende tulemused, et nad on tugev koondis ning võivad kõigile kõva vastupanu pakkuda.

Peruu võib olla teine ​​üllataja, kes ennustamatuses mängides, heas meeskonnas on. Neil on palju andekaid mängijaid, nagu näiteks Paolo Guerrero, kes on just lõpetanud 14-kuulist dopingu uuringut karistuse lõpuni ja naaseb tagasi kohtumiste aojaks.

Teised võimalikud üllatajad on Senegal, kes võib oma kiire ja tehnilise jalgpalli poolest paljudele probleeme valmistada, ning Nigeeria, kelle meeskond on suurel määral koos noorte mängijatega, kuid kellel võib olla kogemuse puudumise tõttu keeruline.

Kokkuvõte

Jalgpalli MM on üks suurimaid üritusi jalgpallis ning võitja ennustamine ei ole kunagi lihtne. Tugevad ja võimekad meeskonnad on alati favoriidid, kuid väljapääsu on alati võimalik. Aasta lõpuks jääb igal meeskonnal kindlasti oma taktikale ja keeleletrale ja see annab kindelose kunsti muuta kõikjal jalgpalli mängu lõpptulemust.

Saame ainult oodata, et jalgpallifännid üle kogu maailma nautiksid hea jalgpallimängude ilu ning põnevad kohtumised erutavad kogu maailma. Päev on lähedal, kui üks meeskond saab võidu ning kõik poolehoidjad hüppavad rõõmust püsti.