Nullkulu

Nullkulu

kes on tere volli tõlkija?

Kes on tere volli tõlkija?

Tere volli tõlkija on masintõlke süsteem, mida pakub Eesti keele Instituut. See masintõlkesüsteem sisaldab nii masintõlget kui ka tõlkimisel kasutatavat sõnastikku.

Tere volli tõlkija kasutamine

Tere volli tõlkija kasutamiseks on sul vaja internetiühendusega arvutit või nutitelefoni. Kui oled internetis, mine lihtsalt Eesti keele Instituudi kodulehele ja vajuta Tere volli tõlkija ikooni.

Sisesta tõlkimist vajav tekst Tere volli tõlkija lehele ja vali tõlkimiseks soovitud keel. Vajutades “tõlgi”, loob Tere volli tõlkija automaatselt tõlke.

Tere volli tõlkija automaatne tõlge

Tere volli tõlkija automaatne tõlge võimaldab kasutajal teksti tõlkida ühest keelest teise ilma spetsiaalsete tõlkeoskusteta. Kasutades süsteemi erinevaid seadeid, saab kasutaja valida, milline tõlkijaterminoloogia talle kõige paremini sobib.

Tere volli tõlkija eelised

Tere volli tõlkija kasutamine on paljude eeliste päralt. Esiteks, see võimaldab teil teha tõlkeid kiiresti ja täpselt, ilma tõlkijast sõltumata. Tere volli tõlkija saab hakkama ka keeruliste terminoloogiatega ja erialasõnavaraga.

Teiseks, Tere volli tõlkija on võimeline tõlkima paljusid keeli ja leidma vajaliku sõnavara ja sünonüümid mis tahes keeles. See võimaldab multilinguaalsetel ettevõtetel vältida tõlkevigade tõttu tekkinud kahju.

Kolmandaks, kui kasutate Tere volli tõlkijat oma tõlkeprojektides, saate oluliselt vähendada oma tõlkimise kulusid. Teil ei ole vaja enam tõlkijatega suhelda või nendega koostööd teha, mis omakorda säästab aega ja raha.

Neljandaks, Tere volli tõlkija on pidevalt täiustatud ning selle kasutajaliides on lihtne ja intuitiivne.

Kokkuvõte

Tere volli tõlkija on masintõlkesüsteem, mida pakub Eesti keele Instituut. See on kiire, täpne ja sobib erialasõnavara tõlkimiseks. Tere volli tõlkija loob automaatselt tõlkeid ja võimaldab kasutajal määrata sobivaid tõlkimisterminoloogia seadeid. Tere volli tõlkija kasutamine võimaldab vähendada tõlkimise kulusid, mis võib olla eriti kasulik mitmekeelsetele ettevõtetele. Soovitame kindlasti proovida Tere volli tõlkijat, et näha selle võimalusi ja eeliseid oma projektidele.

Veel.