Nullkulu

Nullkulu

kes on käinud korful?

Kes on käinud Korful?

Korfu on üks Kreeka suuremaid saari, mis asub Joonia mere piirkonnas. Seda iidset saart peetakse tuntud turismisihtkohaks, kus on piisavalt ajaloolisi vaatamisväärsusi, kauneid rannikuid, uhkeid mäestikke ja maitseelamusi. Mis teeb saarest nii erilise ja kuidas see tõmbab igal aastal üha enam turiste, kes on käinud Korful?

Korful on mitmeid põhjusi, miks tema külastamine on seda väärt. Siin on mõned kõige olulisemad alad, mida selle Kreeka saare külastamisel tuleks kindlasti kaaluda.

Ajalugu

Korfu on täis ajaloolist arhitektuuri ja inimeste kultuuri. Saarel on tugev mõju Veneetsia ajaloost, mis on jätnud oma jälje hoonesse, majadesse ja tänavastruktuuri. Selle saare ajalugu ulatub tagasi 7000 aastani, mis on katsest igal sammul leida tagasiteed Kreeka ja Kreeka kultuurile.

Näiteks Korfu vana linn, mis sisaldab vanu kindlustusi, kindluseid ja kõnniteid, on üks saare kõige külastatavamaid vaatamisväärsusi. Siin saavad turistid aega veeta nautides traditsioonilisi kauplusi, restorane, kirikuid ja muuseume, mis annavad ülevaate saare ajaloost. Üks tähtsamatest paikadest on Achilleoni palee, mis on Itaalia kuninganna Elizabethi poolt ehitatud palee. Palee vaated, skulptuurid, aia kujundused ja kaminad on saanud Kreeka kultuuri ihaldatuks.

Loodus ja ilm

Korfu elab oma loodusest ning kuuluivad kõik saared ja Kreeka saared laiad rannajooned, mida on vaid Kreeka randade grammatika. See saar pakub ka rohelist lopsakat loodust, mitmetes looduskaitsealade mäevaateid, mis on ideaalsed rändajatele ja matkajatele. Mäestikumajad võivad anda istutatud õhtul kohalikele külastajatele suurepärase atmosfääri.

Korfu ilm on inimeste endi jaoks väga hea. Siin on suvine kuumus, mis ulatub keskmiselt 25 kraadini. Saar on tuntud ka päikeseloojangute ja -põlengute poolest, pakkudes turistidele unustamatuid vaatamisväärsusi.

Maitseelamused

Korfu köök on maitsev ja traditsiooniline. Kohalik köök on tuntud Kreeka saarte kaudu Kreeka saartena ja Korfu pole erand. Siin saavad turistid nautida värsket mereande, traditsioonilist moussakat, Kreeka salatit ja kohalikke veine.

Korful on mitu turukest ja gourmet- restorani ning tänavaletse ja kondiitriskaupluseid, mis pakuvad turistidele suurepäraseid toiduelamusi. Heaolu peaks olema iseenesestmõistetav, kuna kohalikud on traditsiooniliselt maailma parimad kokad.

Aktiivne puhkus

Korfu pakub suurepäraseid võimalusi aktiivseks puhkamiseks. Siin saab turistid nautida erinevaid tegevusi, sealhulgas jalgsi rännakuid, matkasid, jalgrattasõitu, purjetamist, sukeldumist ning palju muud. Saarel on palju randu, kus on võimalik päevitada, supelda ja tegeleda veespordialadega.

Kreeka saare külastamisel tunnevad turistid igavust ja rõõmsat atmosfääri ning see on kindlasti kasulik korful kuni. Iga külastus saarele on alati täis tundeid, meeleolusid ja ilusaid vaateid. Kui otsite ebatavalisi elamusi, kus on palju erinevaid pakkumisi, siis Korfu on kindlasti koht, mida tuleks kaaluda.