Nullkulu

Nullkulu

kes on aivo peterson?

Kes on Aivo Peterson?

Aivo Peterson on tuntud Eesti juhtimiskonsultant ja ettevõtja. Ta on pälvinud tähelepanu oma oskusega tõsta ettevõtete tulemuslikkust kriitilistes valdkondades nagu müük ja turundus, personalijuhtimine ning juhtimine ja strateegia.

Siinkohal on oluline mainida, et Aivo Peterson on olnud edukalt tegev ka välismaal – ta on tegutsenud nii Euroopas kui ka USA-s. Ta on olnud ka erinevate rahvusvaheliste organisatsioonide liige, olles näiteks Euroopa Juhtimiskonsultantide Liidu (FEACO) president.

Oma karjääri jooksul on Aivo Peterson teinud koostööd paljude Eesti ja rahvusvaheliste ettevõtetega. Tema klientide hulgas on nii eraettevõtted kui ka riigiasutused, nagu näiteks Tallinna Lennujaam, Swedbank, Eesti Energia ja Telia Eesti.

Miks valida Aivo Peterson?

Aivo Petersoni tugevad küljed on tema põhjalikud teadmised juhtimisalast ning oskus neid teadmisi praktikas rakendada. Ta on tuntud oma juhtimiskoolituste ja seminaride poolest, kus ta jagab oma teadmisi ja kogemusi ettevõtjatele ja tippjuhtidele.

Aivo Petersoni meetodid ja tehnikad on väga tulemuslikud. Tema õpetused põhinevad praktilistel kogemustel ning on hästi struktureeritud ja kergesti kasutatavad. Paljud tema klientidest on saavutanud oma müügi- ja kasuminumbrite olulist paranemist ning tõusnud turul juhtivaks positsiooniks.

Aivo Petersoni koolitused ja seminarid on ühtlasi suurepäraseks võimaluseks ka ise sellel alal oma teadmisi täiendada. Tema kodulehel www.aivopeterson.com saab tutvuda tema poolt pakutavate teenustega ning saada rohkem infot tema koolituste, seminaride ning teiste tegevuste kohta.

Kokkuvõtteks võib öelda, et AAivo Peterson on üks Eesti juhtivaid juhtimiskonsultante, kelle meetodid ja tehnikad on juba paljude ettevõtjate jaoks end tõestanud. Kui soovid tõsta oma ettevõtte tulemuslikkust või soovid ise arendada oma teadmisi juhtimise ja strateegia alal, siis Aivo Peterson on kindlasti üks hea valik.

Veel.