Nullkulu

Nullkulu

kes ma eelmises elus olin?

Kes ma eelmises elus olin?

Kas olete kunagi mõelnud sellele, kes te olite enne praegust elu? See võib tunduda olematu küsimus, kuid paljud usuvad, et minevikuelud on reaalsed. Inimesed üle kogu maailma on veendunud, et meie hing kordab tsükliliselt. Kangekaelselt usuvad nad sellesse, et nende karmal on põhjus, miks nad on täpselt sellised, nagu nad on. Meie eelnevad elud võivad olla seotud meie praeguse eluga ning isegi mõjutada seda. Selles artiklis räägime teile rohkem minevikueludest ja sellest, kuidas need mõjutavad teie olevikku.

Mis on minevikuelud?

Minevikuelud hõlmavad teooriat, et meie hing kogeb tsükliliselt reinkarnatsiooni. Meie hing võib meie poolt avastamata põhjustel uuesti kehasse minna, et uus tsükkel algaks. Uus tsükkel võib viia meid kehasse, mis on täiesti erinev sellest, milles me viibisime eelmises elus. Paljud usuvad, et meie hing võib kogeda inimese kehastumist ja ka muul kujul, kaasa arvatud loomad, taimed ja isegi objektid.

Kuidas leida oma minevikuelusid?

Minevikuelude leidmine võib olla keeruline. Selleks on palju meetodeid, sealhulgas meditatsioon, hüpnoos ja regressiooniteraapia. Enamik inimesi, kes otsivad oma minevikuelusid, teevad seda, et mõista oma isiksuse ja käitumise juuri.

Miks on oluline teada oma minevikuelusid?

Paljud, kes usuvad minevikuelude olemasolusse, usuvad, et selle mõistmine võib muuta nende praegust elu. Teades, kes nad olid enne, võivad nad mõista oma karmat ja muid mõjusid, mis mõjutavad nende praegust elu. Minevikuelude mõistmine võib aidata ka inimestel mõista oma unistusi, nende eesmärke ja ambitsioone ning nende käitumise ja suhete põhjuseid.

Kuidas minevikuelud mõjutavad meie praegust elu?

Minevikuelud võivad mõjutada meie praegust elu. Selle teooria kohaselt saame me kogu oma mineviku kogemusi endaga kaasa ning võime neid alateadlikult oma praegusele elule üle kanda. Sellepärast võivad mõned inimesed tunda tugevat tõmmet teatud huvide ja kultuuride vastu. Teised võivad võidelda unenägude või põneva déjà vu tundega. Mõnel juhul võivad minevikuelud põhjustada ka foobiaid, nagu näiteks veekartus – kui inimene on minevikus uppumise surma kogenud.

Kas minevikuelud on tõsi?

Minevikuelude teooria on kena romaanina, kuid kas see on ka päriselt tõsi? Pole olemas tõendusmaterjali, mis seda 100% tõestaks, kuid on inimesi, kes on kogenud huvitavaid sarnasusi minevikueludega. Mõned inimesed väidavad, et nad suudavad tunda minevikuelude jäänuseid erilistel kohtadel, mis võivad neile ilmsiks saada meditatsiooni või hüpnoosi teel. Portugalist pärit poiss nimega James Leininger, väitel rääkis oma lapsepõlve ajal tihti oma isast, kes oli Teise Maailmasõja ajal hävitajal piloodiks Ameerika Ühendriikide rahvuskaardi juures. Tõendid viitasid tõepoolest poisi õigete faktide kohta ning piloodi tütre kinnitusele, see saabus poisi unistuste kaudu. Tegemist on ka reaalsusega veendunud inimestega, kes usuvad kindlalt, et nii onki nende minevikuga.

Kokkuvõte

Kuigi minevikuelud võivad olla arvatavalt tõeline teooria, on see vähe asitõendeid. Sellised teooriad ei pruugi sobida kõigile, kuid need, kes usuvad, võivad oma minevikueludest rohkem aru saada, kui nad aktsepteerivad nende olemasolu. Kui te arvate, et olete kogenud mõningaid sarnasusi oma minevikueluga, võite olla huvitatud teadma neid, ning meditatsioon, hüpnoos või regressiooniteraapiad võivad olla mugavad võimalused saada minevikust rohkem aru.