Nullkulu

Nullkulu

kes m?

Kes m

“Kes m” on lause, mida oleme kõik kohanud, kas pole? Sotsiaalmeedia, telesaated ja isegi tavaline vestlus on täis vastamata jätud “kes m” küsimusi. Kuidas saame nende küsimustega toime tulla ja tõeliselt aru saada, kes need inimesed on? See artikkel aitab teil mõista, mida tähendab “kes m” ning annab selge pildi inimestest, kes tõmbavad selle küsimuse taga.

Kes m on mõiste, mida kasutatakse inimeste kohta, kelle taustast meil pole aimugi. Seda võib kasutada mis tahes kontekstis, kuid seda saab tavaliselt kasutada sotsiaalmeedias, kui keegi jagab midagi, millest me midagi ei tea. Näiteks võis keegi jagada foto oma parimast sõbrast ja kirjutada, “koos minu lemmikuga”, kuid ei sisalda nime, kirjeldust ega muid üksikasju selle inimese kohta. Sellisel juhul võib vastuseks olla “kes m”.

Võib esitada järgneva küsimuse: Miks me ei tea selle inimese tausta ja kellest on räägitud? Vastus on lihtne. Inimesed jagavad oma isiklikku elu peaaegu kõikjal sotsiaalmeedias, kuid mõnikord tahavad nad säilitada mingit privaatsust või kaitsta selle inimese identiteeti, kes nende postituses on. Sageli jagavad inimesed pilte või muid sisu, et tekitada palju tagasisidet, kuid ei soovi, et nende sisu oleks seotud kellegi reaalse nimega või identiteediga.

Kelle kohta võidakse küsida “kes m”

Võite küsida “kes m” kellegi kohta, kelle pildi kohta saidil või sotsiaalmeedias saidil esmakordselt avatakse. See võib olla uus kohtunike rühm koolitulemustel, keda teil meeldiks või isegi inimene, kes lihtsalt kõnnib võõra poole koduteel. “Kes m” küsimust esitatakse sageli juhtudel, kui eksisteerib tõenäosus, et inimesed teavad pildil olevat inimest, kuid ei suuda nime meelde tuletada või ei taha avalikult postitada kellegi nime.

Platvormid, nagu Facebook, nõuavad sageli kasutajatelt, et nad täidaksid oma profiili täielikult, et jagada teavet oma töökoha, hariduse, elukoha ja kogemuste kohta. Kuid inimesed võivad soovida teatud teavet peita või lihtsalt soovivad, et nende sisu saaks jagada, ilma et oleks vaja teistele oma täisnime avalikustada. Seega võib küsimus “kes m” olla suuresti seotud privaatsusega.

Kuidas vastata “kes m” küsimusele?

Kui küsite “kes m” kohta, siis on vastuseks peaaegu alati kellegi tegelik identiteet. Miinimum nõuetega profiilidest, pilte analüüsides või muude viisidega, lukustamise ja vihjeta andmete leidmiseks. Kui otsite kellegi identiteeti, peate Investeerima aega, et leida nii palju teavet kui võimalik, nii et teie vastus oleks täpne.

Kasulikud viisid “kes m” teadet toimuks?

Kõige ilmsem viis selle väljaselgitamiseks on, kui pöörduda otse selle inimese poole. Kuid mõnikord ei pruugi inimesi esimest korda ära tunda või võib teil olla vaja oodata, kuni nad teie postitust näevad ja teile vastavad. Teine võimalus on proovida kedagi teist, kes sellest inimesest teab, küsida. Kui te ei tunne oma sotsiaalmeedia kontol inimest, kes vastab teie küsimustele, siis võite pöörduda spetsiaalsete foorumite, nagu Reddit’i või Quora poole, kus kellegi otsimine võib olla lihtsam.

Järeldus

“Kes m” küsimus võib olla lõbus ja intrigeeriv viis leida uusi sõpru ja ühendusi. Nähes, kui palju inimesi igapäevasesse voogu postitatakse, on selge, et inimesed tunnevad end mugavalt jagama oma isiklikku elu, kuid tahavad mõnda teavet hoida privaatseks. Kui otsite kedagi, kellest teie tõesti ei tea, võite alati proovida oma sõprade ja teiste veebikogukondade abi. Igatahes on “kes m” jätkuvalt üks meie maailma mõistatusi, mis jääb lahendamata.

Veel.